Player 1Player 2 12
Jul 23, 2019
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Nika Kukharchuk Bye
H2H 0-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Andreea Ghitescu (ROU) Bye
H2H 0-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Anca Craciun (CAN) Louise Kwong (CAN) H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Marine Partaud (FRA) Yana Morderger (GER) 1.44  2.63  H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Caroline Werner (_Ge) Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Magdalena Pantuckova (CZE) Zuzana Bohatova H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Lucrezia Stefanini (ITA) Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Aneta Laboutkova (CZE) Sabina Brichackova H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Nicoleta Dascalu (ROU) Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Tayisiya Morderger (GER) Kristina Milenkovic (SUI) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Teliana Pereira (BRA) Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Ksenia Laskutova (RUS) Natasa Luzajic (_SR) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Manon Arcangioli (FRA) Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Anastasia Pribylova Laetitia Pulchartova (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Sara Cakarevic (FRA) Bye
H2H 0-0
Jul 23, 2019
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Oona Orpana (FIN) Denisa Pospisilova (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Marine Partaud (FRA) Ani Vangelova (BUL) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Yana Morderger (GER) Veronika Vlkovska (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Chantal Skamlova (SVK) Matea Mamic H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Barbora Miklova (CZE) Gabriela Pantuckova (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Sanaz Marand (USA) Shatoo Mohamad H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Rhiann Newborn (USA) Mariya Kostyuk (UKR) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Hanna Chang (USA) Ty Ana Williams (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Joelle Kissell (USA) Shu-Ying Hsieh H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Sara Daavettila (USA) Dabin Kim H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Kennedy Shaffer (USA) Rosalyn Small (USA) H2H 2-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Alexa Glatch (USA) Mary Closs (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Alycia Parks (USA) Madison Riley H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Lorraine M. Guillermo (USA) Jasmine Boyd (USA) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Angela Fita Boluda (ESP) Alba RETORTILLO Soiras (ESP) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Sofia Milatova (SVK) Marta FALCETO Font (ESP) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alba Rey Garcia Nikol Dobrilova (BUL) H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Oksana Selekhmeteva Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Mercedes Aristegui (ESP) Andrea Martinez (MEX) H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Joanna Garland (TPE) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Irati Urbaneja Salazar Nadine Martinez H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Aleksandra Pitak (GBR) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Laura Munoz-Baroja Orallo Ariadna Perez Lertxundi H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Katarzyna Pitak (GBR) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Karen Marthiens Marta Garcia H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Angela Fita Boluda (ESP) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alba RETORTILLO Soiras (ESP) Maria Picazo Martin H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Laia CONDE Monfort (ESP) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Nahia Berecoechea Fiona ARRESE Mata (ESP) H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Sofia Milatova (SVK) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Marta FALCETO Font (ESP) Isabel Cabrerizo Martinez H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alba Rey Garcia Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Nikol Dobrilova (BUL) Bye
H2H 0-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Irys Ekani (FRA) q Sofia Pinto H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Anastasiya Poplavska (UKR) q Rosario Louro H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Almudena Sanz-Llaneza Fernandez (ESP) q Madalena Amil H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Adelina Krueger q Sathwika Sama H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Ayline Esina Samardzic (_CR) q Marie Lou Faoro (FRA) H2H 1-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Pei-Chi Lee q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty Madalena Peneda (_PO) H2H 1-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Irys Ekani (FRA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Sofia Pinto Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Anastasiya Poplavska (UKR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Rosario Louro Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Almudena Sanz-Llaneza Fernandez (ESP) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Madalena Amil Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Sathwika Sama Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Adelina Krueger q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Ayline Esina Samardzic (_CR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Marie Lou Faoro (FRA) Bye
H2H 0-0
Jul 23, 2019
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Jia-Jing Lu (CHN) 4 Nudnida Luangnam (THA) H2H 3-3
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Gozal Ainitdinova (KAZ) IR Lou Brouleau (FRA) IR H2H 1-0
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Aldila Sutjiadi IR Mai Minokoshi (JPN) H2H 1-0
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Fang Ying Xun (CHN) 2 Kamonwan Buayam (THA) WC H2H 1-1
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Jia Qi Kang (CHN) q Erika Sema (JPN) H2H 1-1
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Punnin Kovapitukted (THA) q Riya Bhatia (IND) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ji-Hee Choi q Ramu Ueda (JPN) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Yexin Ma (CHN) q Alana Parnaby (AUS) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Michika Ozeki (JPN) q Ayumi Koshiishi (JPN) H2H 2-1
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Erika Sema (JPN) Jennifer Luikham (IND) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Jia Qi Kang (CHN) q Natasha Sengphrachanh H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Riya Bhatia (IND) Zeel Desai (IND) H2H 2-1
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Punnin Kovapitukted (THA) q Natthapat Piwbangruk (THA) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Kai-Chen Chang Kwan Yau Ng (HKG) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Mananchaya Sawangkaew (THA) q Himeno Sakatsume (JPN) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Watsachol Sawasdee (THA) q Shiho Akita (JPN) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Plobrung Plipuech (THA) Eunhye Lee (2000) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ramu Ueda (JPN) Ashmitha Easwaramurthi (IND) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ji-Hee Choi q Jiahui Chen (CHN) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Bunyawi Thamchaiwat (THA) q Chompoothip Jandakate (THA) H2H 2-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Patcharin Cheapchadej So-Ra Lee H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Yexin Ma (CHN) q Tamachan Momkoonthod (THA) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Alana Parnaby (AUS) Natcharee Teerachodjiranon (THA) H2H 2-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ayumi Koshiishi (JPN) Ho Ching Wu (HKG) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Michika Ozeki (JPN) q Rada Manataweewat (THA) H2H 2-0
R32 W25 Moscow, Wk. 30 Valeriya Yushchenko (RUS) Ekaterina Makarova (1996) IR 1.39  2.70  H2H 2-0
FQ W25 Moscow, Wk. 30 Avelina Sayfetdinova Ekaterina Ovcharenko (RUS) H2H 1-0
FQ W25 Moscow, Wk. 30 Evgeniya Burdina (RUS) Viktoriia Kalinina (RUS) H2H 1-0
FQ W25 Moscow, Wk. 30 Maria Shusharina Daria Soldatova H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Ekaterina Kazionova (RUS) Sofia Vaynberg (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Kristina Kudryavtseva Anastasia Mironova (RUS) H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Sviatlana Pirazhenka (BLR) Maria Krupenina H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Aleksandra Pospelova (RUS) Ksenia Khlynova H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Ilona Kremen (BLR) Alisa Kummel H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Diana Demidova (RUS) Anna Lytneva H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Avelina Sayfetdinova Sadafmoh Tolibova (BLR) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Ekaterina Ovcharenko (RUS) Daria Kononchuk H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Yana Mogilnitskaya Elena Malykh H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Elizaveta Volodko (RUS) Anna Ukolova (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Alisa Rastegaeva Ksenia Kolesnikova (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Evgeniya Burdina (RUS) Anna Tselykovskaya (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Viktoriia Kalinina (RUS) Arina Solomatina H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Daria Soldatova Vasilisa Aponasenko (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Maria Shusharina Liubov Demidova (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Melanie Stokke (NOR) Chantal Sauvant (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Alexa Pirok (HUN) Mia Mack H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Ivana Popovic (AUS) Isabella Pfennig (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Lara Schmidt (_GE) Arina Gabriela Vasilescu (ROU) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Alice Tubello (FRA) Albina Khabibulina (UZB) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Nicole Tatarus (ROU) Emily Meyer (AUT) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Julia Wachaczyk (GER) Gina Marie Dittmann H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Chiara Grimm (SUI) Elena Gemovic (_SR) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Horackova (CZE) Marie-Charlot Lonnemann H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Anna Klasen (GER) Jantje Tilbuerger (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Yukina Saigo (JPN) Rebeka Kern (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Duca (ROU) Diana Sumova (CZE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Rina Saigo (JPN) Emily Welker H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Katharina Hering Julia Kimmelmann (GER) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Carmen Schultheiss Antonia Schmidt (_GE) H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Jenny Duerst Laura Boehner (_GE) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Anastasia Vdovenco Ludmila Kareisova (CZE) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Ivana Sebestova Petra Csabi 1.50  2.50  H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Kristyna Hrabalova (CZE) Aleksandra Julia Jelen H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Nikola Tomanova (CZE) Sarka Richterova (CZE) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Emma Zakordoniec (POL) Regina Husak H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Anastasia Vdovenco Katarzyna Pyka (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Ludmila Kareisova (CZE) Adrianna Sosnowska (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Daria Kuczer (POL) Karolina Jaskiewicz (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Ema Bolebruchova Juliane Triebe H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Stefania ROGOZINSKA Dzik (POL) Laura Duhl H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Katarzyna Wysoczanska (POL) Karolina Bartusek H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Weronika Falkowska (POL) Eva Cechakova H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Alica RUSOVA (SVK) Natalia Pietras (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Karolina Kubanova (CZE) Jovana Peric (SRB) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Laura Svatikova (SVK) Katerina Filip (SWE) H2H 3-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Ivana Sebestova Barbora Pokorna (CZE) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Petra Csabi Paulina Jastrzebska (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Kristyna Hrabalova (CZE) Aleksandra Buczynska (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Aleksandra Julia Jelen Weronika Jasmina Forys (POL) H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Melis Yasar (SWE) Mariya Krasakova H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Elena Jamshidi (DEN) Sophia Fry (AUS) 1.50  2.50  H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Evgeniya Levashova (RUS) Maria Mikhaylova (RUS) H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiya Chekhlystova (_ES) Maria Fernanda Morales (SWE) H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiia Likhacheva Martina Minetti H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Tamara Bizhukova Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Lota Kaul (_ES) Arina Petrova (RUS) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Elena Jamshidi (DEN) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Sophia Fry (AUS) Adrija Runcha H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Evgeniya Levashova (RUS) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Mikhaylova (RUS) Emilia Salo (FIN) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Fernanda Morales (SWE) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiya Chekhlystova (_ES) Helena Narmont (_ES) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Vilena Petrova Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Elizaveta Kuznetsova Johanna Ranta-Aho (FIN) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Martina Minetti Anda Ghinga H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiia Likhacheva Dasha Borodatova H2H 1-0
R32 W15 Tabarka, Wk. 30 Manon Peral (FRA) Thais Castiglioni (ESP) WC 1.00  34.00  H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Maria Del Rosario Vazquez (ARG) Bye
H2H 0-0
Jul 23, 2019
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Carlotta Gabrielli q Darya Shauha H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Chelsea Vanhoutte (BEL) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Giuliana Bestetti (ITA) Marne Dercksen H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Adelina Baravi (RUS) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Elisa Andrea Camerano (ITA) Victoria Ariadna Beccio (ARG) H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Lana Sipek (_CR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Chiara Alesiani Miranda Poile (AUS) H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Sravya Shivani Chilakalapudi q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anna Khudoley (RUS) Francesca Rumi H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Doga Turkmen (_TU) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Ginevra Peiretti (ITA) Pilar ASTIGARRAGA Harper (ESP) H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Francesca Dell'edera (ITA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Valeriya Denisenko (RUS) Alicia Suzzoni H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anjana Suresh (CAN) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anita Bertoloni Deniz Paykoc (TUR) H2H 1-0
FQ W15 Schio, Wk. 30 Giulia Carbonaro (ITA) Martina Muzzolon H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Karolina Vlckova Alice Vicini (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Alessandra Simone Maria Aurelia Scotti (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Martina Muzzolon Valentina Losciale (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Giulia Carbonaro (ITA) Anamarija Spoljaric (_CR) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Beatrice Ricci Andrea Agostina FARULLA DI Palma (ARG) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Cristina Elena Tiglea Aurora Zantedeschi (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Maria Vittoria Viviani (ITA) Sofia Mariotto (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Jessica Bertoldo (ITA) Vittoria Avvantaggiati (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Martina Biagianti (ITA) Aminata Sall H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Sofia Rocchetti Maria Toma (ROU) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Enola Chiesa (ITA) Magalie Girard (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Beatrice Lombardo (ITA) Alessandra Mazzola (ITA) H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Lucie Petruzelova Angelina Graovac H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Natalie Augustinova Veronika Koberlingova (SVK) H2H 1-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Reka Farbas (HUN) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Beatrice Henriette Faureng Kyrin Pollock H2H 1-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Angelina Graovac Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Lucie Petruzelova Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Vivien Sandberg (_GE) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Victoria Carlsten Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Natalie Augustinova Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Veronika Koberlingova (SVK) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Vicky VAN DE Peer (BEL) Bye
H2H 0-0
Jul 23, 2019
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Nikoletta Muller (HUN) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Nathalie Johansson (SWE) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Dorthea Faa Hviding (NOR) Eleni Kampantai H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Diana Martynov Sevil Yuldasheva (UZB) 7 H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Celia Belle Mohr WC Benedetta Ivaldi (ITA) 6 H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Laia Petretic WC Natalia Orlova H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lois Boisson q Elina Vikhryanova (RUS) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Amandine Monnot q Theo Gravouil (FRA) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Ali Collins (GBR) q Natalie Proese (GER) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Elina Vikhryanova (RUS) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lois Boisson q Pauline Demel (BEL) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Theo Gravouil (FRA) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Amandine Monnot q Carola Cavelli (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Amandine Cazeaux (FRA) Taylor Dean (USA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Francesca Bullani (ITA) q Harriet Hamilton (ITA) H2H 2-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Rania Azziz (FRA) Juliette Loliee (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lou Anne Guerbert (FRA) q Alessia Tagliente (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Natalie Proese (GER) Marine Szostak (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Ali Collins (GBR) q Anna Maria Jovanovic (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Louise Lampla (FRA) Tania Munteanu (ROU) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Julia Lovqvist q Charlotte Mosbaek Ellegaard
w/o
H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Eva Marie Voracek (_GE) q Mathilde Dury (BEL) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Candela Bugnon (ARG) Karine Marion Job H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Zoe Richard (FRA) Noelly Longi Nsimba (CAN) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Maneva Rakotomalala (FRA) q Tara Zoppas H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Aiko Yoshitomi (JPN) q Bye
H2H 0-0
R16 Palermo C Lister / R Voracova (SWE/CZE) 1 Bye
R32 Palermo Aleksandra Krunic (SRB) Jessica Pieri (ITA) q H2H 1-0
R16 Palermo D Gavrilova / S Peng (/CHN) 3 E Bogdan / C Dinu (ROU/ROU)
R32 Palermo Arantxa Rus (NLD) Amandine Hesse (FRA) q H2H 3-0
R32 Palermo Paula Badosa Gibert (ESP) Pauline Parmentier (FRA) 5 H2H 1-0
R32 Palermo Giulia Gatto-Monticone (ITA) WC Antonia Lottner (GER) H2H 2-0
R32 Palermo Liudmila Samsonova LL Jaimee Fourlis (AUS) q H2H 1-0
R32 Palermo Tamara Zidansek (SLO) 4 Lara Arruabarrena (ESP) H2H 1-1
FQ Palermo Gabriela Ce (BRA) q Shilin Xu (CHN) H2H 1-1
FQ Palermo Amandine Hesse (FRA) q Liudmila Samsonova LL H2H 1-0
FQ Palermo Elisabetta Cocciaretto q Fanny Stollar (HUN) H2H 1-0
FQ Palermo Tereza Mrdeza (CRO) q Kathinka Von Deichmann (LIE) H2H 4-1
FQ Palermo Jaimee Fourlis (AUS) q Georgina Garcia-Perez (ESP) H2H 1-1
FQ Palermo Jessica Pieri (ITA) q Laura Pigossi (BRA) H2H 1-0
QFQ Palermo Gabriela Ce (BRA) q Katarina Zavatska (UKR) H2H 1-1
QFQ Palermo Shilin Xu (CHN) Alison Bai (AUS) H2H 2-0
QFQ Palermo Liudmila Samsonova LL Nadia Podoroska (ARG) H2H 1-1
QFQ Palermo Amandine Hesse (FRA) q Deborah Chiesa (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Elisabetta Cocciaretto q Conny Perrin (SUI) H2H 2-0
QFQ Palermo Fanny Stollar (HUN) Cristiana Ferrando (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Tereza Mrdeza (CRO) q Federica Bilardo (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Kathinka Von Deichmann (LIE) Anastasia Grymalska (ITA) H2H 4-1
QFQ Palermo Jaimee Fourlis (AUS) q Anna Bondar (HUN) H2H 1-0
QFQ Palermo Georgina Garcia-Perez (ESP) Federica Rossi H2H 1-0
QFQ Palermo Laura Pigossi (BRA) Dalila Spiteri (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Jessica Pieri (ITA) q Daniela Seguel (CHL) H2H 1-0
R32 Moscow International Dalila Jakupovic (SLO) Ana Bogdan (ROU) H2H 1-1
R32 Moscow International Irina Maria Bara (ROU) Margarita Gasparyan 5 H2H 1-0
R16 Moscow International S Fichman / N Stojanovic (CAN/SRB) K Ksenia / K Bartone (/LAT) WC
R32 Moscow International Diana Marcinkevica (LVA) WC Kamilla Rakhimova (RUS) WC H2H 1-0
FQ Moscow International Barbara Haas (AUT) q Julia Grabher (AUT) H2H 3-2
FQ Moscow International Paula Ormaechea (ARG) q Isabella Shinikova (BUL) H2H 1-0
FQ Moscow International Katarzyna Kawa (POL) q Naiktha Bains (AUS) H2H 1-0
FQ Moscow International Nina Stojanovic (SRB) q Harmony Tan (FRA) H2H 1-0
FQ Moscow International Basak Eraydin (TUR) q Ulrikke Eikeri (NOR) H2H 2-0
FQ Moscow International Valentyna Ivakhnenko (UKR) q Marie Benoit (BEL) H2H 1-1
QFQ Moscow International Barbara Haas (AUT) q Francesca Jones (GBR) H2H 1-0
QFQ Moscow International Julia Grabher (AUT) Kamilla Bartone (LAT) H2H 1-0
QFQ Moscow International Paula Ormaechea (ARG) q Dejana Radanovic (SRB) H2H 1-0
QFQ Moscow International Isabella Shinikova (BUL) Zoe Kruger (RSA) H2H 1-0
QFQ Moscow International Katarzyna Kawa (POL) q Anna Danilina (KAZ) H2H 1-0
QFQ Moscow International Naiktha Bains (AUS) Andrea Gamiz H2H 2-0
QFQ Moscow International Nina Stojanovic (SRB) q Marina Melnikova H2H 2-0
QFQ Moscow International Harmony Tan (FRA) Jasmin Jebawy (GER) H2H 1-0
QFQ Moscow International Basak Eraydin (TUR) q Ksenia Aleshina H2H 1-0
QFQ Moscow International Ulrikke Eikeri (NOR) Daniela Vismane (LAT) H2H 1-0
QFQ Moscow International Valentyna Ivakhnenko (UKR) q Galina Voskoboeva (KAZ) H2H 1-0
QFQ Moscow International Marie Benoit (BEL) Akgul Amanmuradova (UZB) H2H 1-0
R32 Tampere Challenger Tallon Griekspoor (NLD) 9 Aslan Karatsev (RUS) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Pedro Sousa (PRT) 1 Bye
R64 Tampere Challenger Alexander Zhurbin (RUS) q Christopher Heyman (BEL) ITF H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Jurgen Zopp (EST) 15 Bye
R64 Tampere Challenger Zdenek Kolar (CZE) 12 Bye
R64 Tampere Challenger Sadio Doumbia (FRA) Ben Patael (ISR) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Federico Coria (ARG) 7 Bye
R64 Tampere Challenger Kimmer Coppejans (BEL) 4SE Bye
R64 Tampere Challenger Benjamin Hassan Panu Virtanen (FIN) WC H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Jeroen Vanneste (BEL) ITF Fabien Reboul (FRA) q H2H 1-0
Jul 23, 2019
R64 Tampere Challenger Goncalo Oliveira (PRT) 14 Bye
R64 Tampere Challenger Tallon Griekspoor (NLD) 9 Bye
R64 Tampere Challenger Aslan Karatsev (RUS) Andrea Vavassori (ITA) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Manuel Guinard (FRA) Markus Eriksson (SWE) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Filip Horansky (SVK) 8 Bye
R64 Tampere Challenger Federico Gaio (ITA) 6 Bye
R64 Tampere Challenger Guilherme Clezar (BRA) Zsombor Piros (HUN) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Christopher O'Connell (AUS) ITF Khumoun Sultanov (UZB) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Pedja Krstin (SRB) 11 Bye
R64 Tampere Challenger Matteo Viola (ITA) 13 Bye
R64 Tampere Challenger Botic Van De Zandschulp ITF Miljan Zekic (SRB) H2H 2-0
R64 Tampere Challenger Mikael Ymer (SWE) 3 Bye
R64 Tampere Challenger Blaz Rola (SLO) 5 Bye
R64 Tampere Challenger Dimitar Kuzmanov (BUL) Andrea Pellegrino (ITA) H2H 3-0
R64 Tampere Challenger Gastao Elias (PRT) Martin Cuevas (URU) H2H 1-1
R64 Tampere Challenger Roberto Quiroz (ECU) 10 Bye
R64 Tampere Challenger Emil Ruusuvuori (FIN) 16 Bye
R64 Tampere Challenger Viktor Durasovic (NOR) Roni Rikkonen (FIN) WC H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Eero Vasa (FIN) WC Dragos Dima (ROU) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Elias Ymer (SWE) 2 Bye
FQ Tampere Challenger Alexander Zhurbin (RUS) q Anton Chekhov (RUS) H2H 2-0
FQ Tampere Challenger Fabien Reboul (FRA) q Anton Hjertquist H2H 1-0
Jul 23, 2019
R32 Prague Challenger Lorenzo Giustino (ITA) 3 Tak Khunn Wang (FRA) H2H 2-0
R64 Prague Challenger Andrej Martin (SVK) 1 Bye
R64 Prague Challenger Chun Hsin Tseng (TPE) Alexandre Muller (FRA) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Peter Heller (GER) ITF Vit Kopriva (CZE) q H2H 1-0
R64 Prague Challenger Uladzimir Ignatik (BLR) 16 Bye
R64 Prague Challenger Bernabe Zapata Miralles (ESP) 11 Bye
R64 Prague Challenger Adam Pavlasek (CZE) Laurynas Grigelis (LAT) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Pedro Sakamoto (BRA) Tom Jomby (FRA) ITF H2H 1-0
R64 Prague Challenger Constant Lestienne (FRA) 7 Bye
R64 Prague Challenger Alessandro Giannessi (ITA) 4 Bye
R64 Prague Challenger Andrea Collarini (ARG) Corentin Denolly (FRA) ITF H2H 4-0
R64 Prague Challenger Lukas Klein (SVK) WC Michael Vrbensky (CZE) ALT H2H 2-0
R64 Prague Challenger Daniel Gimeno-Traver (ESP) 15 Bye
R64 Prague Challenger Rogerio Dutra Da Silva 10 Bye
R64 Prague Challenger Frederico Ferreira Silva (PRT) Jelle Sels (NLD) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Nino Serdarusic (CRO) Denis Yevseyev (KAZ) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Mats Moraing (GER) 8 Bye
R64 Prague Challenger Aleksandr Nedovesov 6 Bye
R64 Prague Challenger Mario Vilella Martinez (ESP) Martin Damm (USA) WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Attila Balazs (HUN) 9 Bye
R64 Prague Challenger Tristan Lamasine (FRA) 14 Bye
R64 Prague Challenger Vaclav Safranek (CZE) Geoffrey Blancaneaux (FRA) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Tak Khunn Wang (FRA) Jiri Lehecka (CZE) WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Lorenzo Giustino (ITA) 3 Bye
R64 Prague Challenger Nikola Milojevic (SRB) 5 Bye
R64 Prague Challenger Jan Choinski (GER) Aldin Setkic (BIH) H2H 1-0
Jul 23, 2019
R64 Prague Challenger Carlos Taberner (ESP) Jonas Forejtek WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Luca Vanni (ITA) 12 Bye
R64 Prague Challenger Mohamed Safwat (EGY) 13 Bye
R64 Prague Challenger Kenny De Schepper (FRA) Robin Stanek (CZE) WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Lukas Rosol (CZE) 2 Bye
FQ Prague Challenger Vit Kopriva (CZE) q Tomas Machac (CZE) H2H 2-0
FQ Prague Challenger Pavel Nejedly (CZE) q Tadeas Paroulek (CZE) H2H 2-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luigi Sorrentino (ITA) Maurizio Speziali (ITA) 1.40  2.75  H2H 1-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luca Potenza (ITA) Andres Gabriel Ciurletti (ARG) 1.67  2.10  H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Matej Sabanov (CRO) Carlo Alberto Fossati (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Federico Arnaboldi (ITA) Gianmarco Ferrari H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Marco Miceli (ITA) Gian Marco Ortenzi (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Federico Maccari (ITA) Riccardo Di Nocera H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luigi Sorrentino (ITA) Niccolo Inserra (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Maurizio Speziali (ITA) Giorgio Portaluri (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Mattia Bellucci Gabriele Volpi (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Francesco Maestrelli Jesse Ross (USA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luca Potenza (ITA) Giuseppe Tresca (1998) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Andres Gabriel Ciurletti (ARG) Lorenzo Bresciani H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Ivan Sabanov (CRO) Simone Cacciapuoti (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Dominik Recek (CZE) Giacomo Dambrosi (ITA) H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Mathys Erhard (FRA) Ivan Zaytsev H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Arthur Reymond (FRA) Mayeul Darras (FRA) H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Alexis Boureau (FRA) Joffrey De Schepper (FRA) H2H 1-1
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Paul Valsecchi (FRA) Samy Chkiri (FRA) H2H 1-0
Jul 23, 2019
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Hugo Schott (FRA) Quentin Folliot (FRA) H2H 1-1
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Kyrian Jacquet Augustin Damonte H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Quentin Gueydan (FRA) Julien DE Cuyper (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Ivan Davydov (RUS) Felipe Derdoy (ARG) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Louis Dussin (FRA) Imrane Bentekhici H2H 1-1
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Pierre Faivre (FRA) Maxence Beauge (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Louis Lechevretel (FRA) Joshua Dous Karpenschif H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Mathys Erhard (FRA) Florent Bax (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Ivan Zaytsev Michael-John Every H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Arthur Reymond (FRA) Tristan Meraut (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Mayeul Darras (FRA) Colin Markes (USA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Joffrey De Schepper (FRA) Joao Marcos Nusdeo (BRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Alexis Boureau (FRA) Marc Algeri (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Samy Chkiri (FRA) Daniil Zarichanskyy (UKR) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Paul Valsecchi (FRA) Mohamed Nazim Makhlouf H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Quentin Folliot (FRA) Emilien Voisin (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Hugo Schott (FRA) Simon Reveniau (FRA) H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Ti Chen Luca Castelnuovo IR H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Ray Ho (TPE) WC Nam Hoang Ly 6 H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Jumpei Yamasaki (JPN) IR Rhett Purcell (GBR) H2H 1-1
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Arturs Lazdins q Kazuma Kawachi (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Jesse Delaney (AUS) q Pak Long Yeung (HKG) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Wei-De Lin q Kousuke Ogura (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Shao-Fan Liu q Bang Shuo Yin (TPE) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Seita Watanabe (JPN) q Taisei Ichikawa (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Sam Taylor (SWE) q Ren Nakamura (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Han-Chih Lin q Yu Hsiang Chiu 1.13  5.50  H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Kazuma Kawachi (JPN) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Arturs Lazdins q Jie-Ming Pai (TPE) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Pak Long Yeung (HKG) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Jesse Delaney (AUS) q Riku Kubota (JPN) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Wei-De Lin q Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Kousuke Ogura (JPN) Chang-Lin Tsai H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Shao-Fan Liu q Chen Chang (TPE) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Bang Shuo Yin (TPE) Hong-Lin Fu H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Taisei Ichikawa (JPN) Jeffrey Hsu H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Seita Watanabe (JPN) q Kai-Hsun Chen H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Lucas Renard (SWE) q Fei Yun Liao H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Sergey Shipilov Masayoshi Ono (JPN) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Ren Nakamura (JPN) Harry Thursfield (GBR) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Sam Taylor (SWE) q Liang-Yu Lin (TPE) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Yu Hsiang Chiu Mu Fu Tsai (TPE) 1.40  3.00  H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Han-Chih Lin q Ken Onishi (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Piotr Matuszewski (POL) Romain Bauvy (FRA) 1.83  1.86  H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Fabio Coelho (POL) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Simao Alves (_PO) Salvador Salema H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Francisco Dias (PRT) Alexander Chepik (RUS) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Ewen Lumsden (GBR) Illia Stoliar (UKR) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Piotr Matuszewski (POL) Eduardo Lobo De Almeida H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Romain Bauvy (FRA) Manuel Almeida H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Afonso Salgado Bernardo Roque (POL) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Derrick Chen Bernardo Teixeira (_PO) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Filipe Brandao (BRA) Daniil Tsebrenko (UKR) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Daniel Rodrigues (POL) Arthur Bernabe H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Goncalo Falcao (PRT) Bernardo Gandara H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira Martim Simoes H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Diogo Marques (_PO) Sizya Ernest Kivanda (GBR) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Paulo Fernandes (_PO) Afonso Portugal (_PO) H2H 2-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Daniel Cukierman (ISR) Hugo Maia (_PO) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Tiago Torres Noah Berry H2H 1-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Harry Bourchier (AUS) 1 Ryota Tanuma (JPN) IR H2H 1-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Soichiro Moritani (JPN) Credit Chaiyarin WC H2H 1-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Blake Ellis (AUS) 3 Palaphoom Kovapitukted (THA) WC H2H 2-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Yuta Shimizu (JPN) 5 Congsup Congcar (THA) WC H2H 1-0
Jul 23, 2019
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Vladyslav Orlov (UKR) IR Seong-Gook Oh (KOR) IR H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Kelsey Stevenson (CAN) q Chanchin Sookton-Eng H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Dusty H. Boyer (USA) q Thantub Suksumrarn (THA) H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Kunal Anand (IND) q Worarin Kumthonkittikul (THA) H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Alexander Crnokrak (AUS) q Roy Hobbs (CAN) H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Abhinav Sanjeev Shanmugam (IND) q Lucas Vuradin (AUS) H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Grigoriy Lomakin (KAZ) q Billy Harris (GBR) H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Aaron Addison (AUS) q Jayden Court (AUS) H2H 1-0
FQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Daisuke Sumizawa (JPN) q Krittin Koaykul (THA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Kelsey Stevenson (CAN) q Choopat Suvimolstean H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Chanchin Sookton-Eng Cameron Green (AUS) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Dusty H. Boyer (USA) q Natthasith Kunsuwan (THA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Thantub Suksumrarn (THA) Nitin Kumar Sinha (IND) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Worarin Kumthonkittikul (THA) Shamirul Shahril MOHD ADAM Das (_MA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Kunal Anand (IND) q Phongsapak Kerdlaphee (THA) H2H 2-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Alexander Crnokrak (AUS) q Tanakorn Srirat (THA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Roy Hobbs (CAN) Timur Khabibulin H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Lucas Vuradin (AUS) Chayanon Kaewsuto (THA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Abhinav Sanjeev Shanmugam (IND) q Thanapet Chanta (THA) H2H 2-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Billy Harris (GBR) Kittirat Kerdlaphee (THA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Grigoriy Lomakin (KAZ) q Tonkla Mulada (THA) H2H 1-1
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Jayden Court (AUS) Michael Mathayomchand H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Aaron Addison (AUS) q Shahbaaz Khan (IND) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Daisuke Sumizawa (JPN) q Pattanapong Borisutpong (THA) H2H 1-0
QFQ M25 Nonthaburi, Wk. 30 Krittin Koaykul (THA) Mehluli Don Ayanda Sibanda (ZIM) H2H 1-0
F M25 Lima, Wk. 29 Francisco Cerundolo (ARG) 3 Nicolas Alvarez (PER) 5 H2H 1-1
SF M25 Lima, Wk. 29 Francisco Cerundolo (ARG) 3 Oscar Jose Gutierrez (BRA) 8 H2H 1-1
Jul 23, 2019
SF M25 Lima, Wk. 29 Nicolas Alvarez (PER) 5 Facundo Juarez (ARG) IR H2H 1-0
QF M25 Lima, Wk. 29 Oscar Jose Gutierrez (BRA) 8 Rafael Matos (BRA) H2H 2-5
QF M25 Lima, Wk. 29 Francisco Cerundolo (ARG) 3 Matias Soto (CHI) H2H 1-0
QF M25 Lima, Wk. 29 Nicolas Alvarez (PER) 5 Juan Pablo Ficovich (ARG) 4 H2H 1-1
QF M25 Lima, Wk. 29 Facundo Juarez (ARG) IR Joao Pedro Sorgi (BRA) 7 H2H 2-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Rafael Matos (BRA) Rowland Phillips (_JA) H2H 1-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Oscar Jose Gutierrez (BRA) 8 Rodrigo Sanchez (PER) q H2H 2-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Francisco Cerundolo (ARG) 3 Francisco Comesana H2H 1-1
R16 M25 Lima, Wk. 29 Matias Soto (CHI) Cristian Rodriguez (COL) 6 H2H 1-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Nicolas Alvarez (PER) 5 Arklon Huertas Del Pino H2H 1-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Juan Pablo Ficovich (ARG) 4 Juan Sebastian Gomez (COL) H2H 1-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Joao Pedro Sorgi (BRA) 7 Conner Huertas Del Pino (PER) IR H2H 1-0
R16 M25 Lima, Wk. 29 Facundo Juarez (ARG) IR Camilo UGO Carabelli (ARG) 2 H2H 1-2
R32 M25 Lima, Wk. 29 Rafael Matos (BRA) Bastian Malla (CHL) 1 H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Rowland Phillips (_JA) Gaston Erhardt (ARG) q H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Rodrigo Sanchez (PER) q Federico Zeballos H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Oscar Jose Gutierrez (BRA) 8 Juan Manuel Cerundolo (ARG) IR H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Francisco Cerundolo (ARG) 3 Mateo Vereau (_PE) WC H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Francisco Comesana Enrique Bogo (BRA) q H2H 1-1
R32 M25 Lima, Wk. 29 Matias Soto (CHI) Rayane Oumaouche (FRA) q H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Cristian Rodriguez (COL) 6 Takeshi Taco (_PE) q H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Nicolas Alvarez (PER) 5 Jorge Brian Panta Herreros IR H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Arklon Huertas Del Pino Facundo ARIAS Bisso (ARG) q H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Juan Sebastian Gomez (COL) Boris Arias H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Juan Pablo Ficovich (ARG) 4 Duilio Vallebuona (PER) q H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Joao Pedro Sorgi (BRA) 7 Gonzalo Bueno WC H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Conner Huertas Del Pino (PER) IR Agustin Maria Gascia q H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Facundo Juarez (ARG) IR Pedro Iamachkine (PER) WC H2H 1-0
R32 M25 Lima, Wk. 29 Camilo UGO Carabelli (ARG) 2 Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo WC H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Enrique Bogo (BRA) q Oleg Dmitriev (RUS) H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Agustin Maria Gascia q Alberto Odiseo Alvarado Berrospi H2H 1-0
Jul 23, 2019
FQ M25 Lima, Wk. 29 Facundo ARIAS Bisso (ARG) q Charles Force (USA) H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Takeshi Taco (_PE) q Gianfranco Panta H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Rodrigo Sanchez (PER) q Daniel Antonio Nunez H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Gaston Erhardt (ARG) q Anatoliy Petrenko (UKR) H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Rayane Oumaouche (FRA) q Felipe Santamaria (COL) H2H 1-0
FQ M25 Lima, Wk. 29 Duilio Vallebuona (PER) q Jack Oswald (GBR) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Enrique Bogo (BRA) q Diego Calmet H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Oleg Dmitriev (RUS) Raul Moreano Chan H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Agustin Maria Gascia q Jose Daniel Bendeck (COL) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Alberto Odiseo Alvarado Berrospi Ignacio Buse H2H 2-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Facundo ARIAS Bisso (ARG) q Joseph W. Van Meter (USA) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Charles Force (USA) Sebastian Carpio H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Takeshi Taco (_PE) q Boruch Skierkier H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Gianfranco Panta Sergio Gomez (COL) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Rodrigo Sanchez (PER) q Andre Baltazar H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Daniel Antonio Nunez Oscar Matias Leiva Biason H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Anatoliy Petrenko (UKR) Bruno Figlia (BRA) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Gaston Erhardt (ARG) q Andre Ku Meza (PER) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Rayane Oumaouche (FRA) q Federico Juan Aguilar (ARG) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Felipe Santamaria (COL) Alonso Garcia (PER) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Jack Oswald (GBR) Felipe Souza (BRA) H2H 1-0
QFQ M25 Lima, Wk. 29 Duilio Vallebuona (PER) q Jose Gustavo Siles Diaz H2H 1-0
FQ M25 Denia, Wk. 30 Alberto Barroso Campos (ESP) Benjamin WINTER Lopez (ESP) H2H 1-0
FQ M25 Denia, Wk. 30 Imanol LOPEZ Morillo (ESP) Joan B BORRAS Isern (ESP) 1.25  3.50  H2H 1-0
FQ M25 Denia, Wk. 30 Alex MARTI Pujolras (ESP) Oleg Khotkov (UKR) H2H 1-0
FQ M25 Denia, Wk. 30 Sergio Martos Gornes (ESP) Kuzey Cekirge (_TU) 1.13  5.50  H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Benjamin WINTER Lopez (ESP) Lluis Dolz (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Alberto Barroso Campos (ESP) Miguel Perez Pena H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Carlos SANCHEZ Jover (ESP) Alejandro VEDRI Asensi (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Alejandro MORO Canas (ESP) Adrian Exposito (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Imanol LOPEZ Morillo (ESP) Nikita Tatyanin (RUS) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Joan B BORRAS Isern (ESP) Anurag Nenwani (IND) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Alvaro SAEZ-ROYUELA Ariza (ESP) Martin Van Der Meerschen H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Sheil Kotecha (_KE) Gabriel Diaz Freire (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Oleg Khotkov (UKR) David Enfedaque Manogue H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Alex MARTI Pujolras (ESP) Alexander Romay H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Sergio Martos Gornes (ESP) Vicente Oliver Moratalla H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Kuzey Cekirge (_TU) Alex Martinez H2H 1-1
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Diego Augusto Barreto Sanchez Alessandro Coppini (ITA) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Carlos VICENTE Martinez (ESP) Xavier Gabarro (ESP) H2H 2-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Zakhar Trapeznikov (RUS) Javier Molino (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Denia, Wk. 30 Francisco Andreu Garcia Jaime Fermosell Delgado (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Kyle Seelig (USA) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 JanMagnus Johnson (USA) Dillon Early H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Alexander Klintcharov (NZL) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Trey Hilderbrand (USA) Abhinav Dani H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Kareem Allaf (SYR) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Gui Gomes (USA) Kweisi Kenyatte (USA) H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Alfredo Perez (USA) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Brandon Perez Diego LE GAL Perez (ESP) H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Pierce Rollins Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Abraham Asaba (GHA) Varun Luthra (IND) H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Vuk Budic (USA) Bye
H2H 0-0
Jul 23, 2019
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Mcclain Kessler (USA) Tyler Bowers H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Gianni Ross (USA) Brandon Ancona H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Preston Touliatos (USA) Kevin Gardner H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Martin Joyce (USA) Parth Aggarwal (IND) H2H 1-0
QFQ M25 Champaign, Wk. 30 Ishaan Ravichander Lucas Horve (USA) H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Vladislav Melnic (ROU) q Sven Lah (SLO) H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Petr Michnev (CZE) q Frane Nincevic (_CR) H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 David Szintai (HUN) q Luis Humberto Lopez (MEX) H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Janis Podzus (LVA) q Samuel Hodor (SVK) H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Tomas Liska (SVK) q Domagoj Biljesko H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Duje Kekez (CRO) q Teodor Giusca (ROU) H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Isa Mammetgulyyev (TKM) q Igor Shrolik H2H 1-0
FQ M15 Wels, Wk. 30 Vitalii Shcherba (UKR) q Edward Hubner (GBR) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Vladislav Melnic (ROU) q Andreas Kramer (AUT) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Sven Lah (SLO) Neil Oberleitner (AUT) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Petr Michnev (CZE) q Evzen Holis H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Frane Nincevic (_CR) Aziz Kijametovic (BIH) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 David Szintai (HUN) q Luka Mrsic H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Luis Humberto Lopez (MEX) Bogdan Pavel (ROU) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Janis Podzus (LVA) q Johannes Bangratz (AUT) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Samuel Hodor (SVK) Vital Flurin Leuch (LIE) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Tomas Liska (SVK) q Aliaksandr Prudnikau (BLR) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Domagoj Biljesko Robert Steinhauser H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Duje Kekez (CRO) q Anatoliy Petrenko (UKR) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Teodor Giusca (ROU) Niklas Waldner H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Isa Mammetgulyyev (TKM) q Stefano Pyringer (AUT) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Igor Shrolik Samuel Puskar (SVK) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Edward Hubner (GBR) Alexander Schager (AUT) H2H 1-0
QFQ M15 Wels, Wk. 30 Vitalii Shcherba (UKR) q Christopher Hutterer (AUT) H2H 1-0
R32 M15 Telavi, Wk. 30 Saida'lo Saidkarimov (UZB) 3 Zura Tkemaladze (GEO) WC H2H 1-0
R32 M15 Telavi, Wk. 30 Djurabeck Karimov (UZB) Saba Purtseladze WC 1.02  11.00  H2H 1-0
R32 M15 Telavi, Wk. 30 Shalva Dzhanashia (RUS) 5 Aleksandr Bulitski 1.65  2.15  H2H 1-0
R32 M15 Telavi, Wk. 30 Mikhail Fufygin (RUS) Jordan Hasson (ISR) H2H 1-0
R32 M15 Telavi, Wk. 30 Yan Bondarevskiy (RUS) 6 Sagadat Ayap (KAZ) H2H 2-1
R32 M15 Telavi, Wk. 30 Nikita Mashtakov (UKR) Ivan Liutarevich (BLR) 1.30  3.40  H2H 1-0
R32 M15 Telavi, Wk. 30 George Tsivadze (GEO) Olimjon Nabiev (UZB) 2 H2H 1-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Aliaksandr Liaonenka (BLR) q Ivan Mikhaylyuk (RUS) H2H 1-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Dostanbek Tashbulatov (KAZ) q Beibit Zhukayev (KAZ) H2H 2-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 A.j. Catanzariti (USA) q Maxim Krapivin H2H 1-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Matvey Khomentovskiy (RUS) q Guga Tavadze (GEO) H2H 1-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Cengiz AKSU (TUN) q David Georgadze H2H 1-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Michal Mikula (POL) q Daniil Glinka (_ES) H2H 1-1
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Vladyslav Gorodynskyi (UKR) q Adan FREIRE DA Silva (FRA) H2H 1-0
FQ M15 Telavi, Wk. 30 Timur Maulenov (KAZ) q Leonid Sheyngezikht (BUL) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Aliaksandr Liaonenka (BLR) q Igor Solomatin (UKR) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Ivan Mikhaylyuk (RUS) Lukas HELLUM Lilleengen (NOR) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Dostanbek Tashbulatov (KAZ) q Alan Bzarov (RUS) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Beibit Zhukayev (KAZ) Nir Vodavoz (ISR) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 A.j. Catanzariti (USA) q Mykhailo Kvantaliani (UKR) H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Maxim Krapivin Lasha Giorgi Kikvidze H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Matvey Khomentovskiy (RUS) q Vladislav Sveridenko H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Guga Tavadze (GEO) Shonigmatjon Shofayziyev (UZB) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Cengiz AKSU (TUN) q Rotem Sobol H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 David Georgadze Alexey Dubinin (RUS) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Michal Mikula (POL) q Ruben Busch (_GE) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Daniil Glinka (_ES) Vito Dell'elba (ITA) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Adan FREIRE DA Silva (FRA) Jordan Chiu (USA) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Vladyslav Gorodynskyi (UKR) q Nathan Freire Da Silva H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Timur Maulenov (KAZ) q Denis Parshutin (UKR) H2H 1-0
QFQ M15 Telavi, Wk. 30 Leonid Sheyngezikht (BUL) Ilia Liamkin H2H 1-0
R32 M15 Tabarka, Wk. 30 Stuart Parker (GBR) Tom Pisane 1.30  3.20  H2H 1-0
R32 M15 Tabarka, Wk. 30 Luca Tomasetto (ITA) Lynn Max Kempen WC H2H 1-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mats Hermans q Skander BEN Abdallah (TUN) H2H 2-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Giovanni Calvano (ITA) q Nicolas Bianchi (ARG) H2H 1-1
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Miles Jones (USA) q Lorenzo Brunetti (ITA) H2H 1-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mattia Barducci (ITA) q Jake Hersey (GBR) H2H 1-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Marius Ruzgas (SWE) q Adam Nagoudi (TUN) H2H 1-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Andrea Picchione (ITA) q Gabriele Bosio (ITA) H2H 1-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mattia Rossi (ITA) q Zakaria BEN Brahim (TUN) H2H 1-0
FQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mousa Alkotop q Diego FERNANDEZ Flores (CHI) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Skander BEN Abdallah (TUN) Charl Morgan H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mats Hermans q Egor Noskin H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Nicolas Bianchi (ARG) Andrea Rondoni H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Giovanni Calvano (ITA) q Tarun Chilakalapudi H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Lorenzo Brunetti (ITA) Gianmarco Amatiste H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Miles Jones (USA) q Richard Thongoana H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Jake Hersey (GBR) Raffaele Giuliano H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mattia Barducci (ITA) q Noah Thurner (_GE) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Marius Ruzgas (SWE) q Patric Prinoth (ITA) H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Adam Nagoudi (TUN) Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Gabriele Bosio (ITA) Ervin Haris Eminefendic (ITA) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Andrea Picchione (ITA) q Alex Jones (USA) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Zakaria BEN Brahim (TUN) MAIKEL Borg (NLD) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mattia Rossi (ITA) q Eric Caleguer (BRA) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Diego FERNANDEZ Flores (CHI) Matteo DE Vincentis (ITA) H2H 1-0
QFQ M15 Tabarka, Wk. 30 Mousa Alkotop q Mohamed Ali Abibsi (_AL) H2H 1-0
R32 M15 Casablanca, Wk. 30 Guido Ivan Justo Nicolas Alberto Arreche (ARG) 5 3.25  1.29  H2H 2-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Andrea Bessire (ITA) Ismael Changawa Ruwa Mzai H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Giovanni Rizzuti (ITA) q Antonio MUNIZ Hidalgo (ESP) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Christoffer Solberg (SWE) Victor Gurevich (USA) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Nathan Seateun (FRA) q Christopher Patzanovsky (_GE) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Glenn Smits (NLD) q Francesco Bessire (ITA) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Amine Zraidi (MAR) Rafael Mazon-Hernandez (ESP) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Marc Dijkhuizen q Mohamed Alami H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Lautaro Agustin Falabella (ARG) Cameron Henricy Trigolos H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Esteban Bruna Walid Ahouda H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Bartosz Wojnar (POL) q Mohamed Adnaoui (MAR) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Franco Feitt (ARG) Manuel Barros (ARG) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Horst Rieder (ITA) q Mustapha Benmira H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Javier Naser Mouad Naoui H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Simon Anthony Ivanov (BUL) q Ibrahim Kibet Yego H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Yassine Smiej Paolo Dagnino (ITA) H2H 1-0
QFQ M15 Casablanca, Wk. 30 Matthew Mendez (USA) q Jose Joaquin Miranda Cisneros H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Joshua Ortlip q Bye
H2H 0-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Joaquin Marquez (MEX) Diego Bustamante H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Hillel Rousseau q Rodrigo Solis Prior H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Shahar Gabay (ISR) Edgar Hipolito Cruz Vazquez H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Kento Tagashira (JPN) q Israel Boskila H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Brenton Chambers (AUS) Daniel Antonio Nunez H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Aron Pierce (USA) q Ilyas Hasanli H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Washi Gervais (CAN) Charles Force (USA) H2H 1-0
Jul 23, 2019
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Nicholas Shamma (USA) q Ido Zonder (ISR) H2H 2-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Alberto Odiseo Alvarado Berrospi Carlos Hassey H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Jack Gibbens (GBR) q Milos Nikolic (AUS) H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Breno Souza Plentz (BRA) Erick Sanchez H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Ricardo David Mayagoitia (MEX) q Manfred Brandes Vogt (MEX) H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Michel-Alexandre Fortin (CAN) Blake Antonio Fuentes Gilbert H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Francisco Erramuspe q Jacob Sullivan (AUS) H2H 1-0
QFQ M15 Cancun, Wk. 30 Zakai Stone Arturo Langle H2H 1-0
F M15 Cancun, Wk. 29 Justin Roberts q Kalman L. Boyd (USA) q H2H 1-0
SF M15 Cancun, Wk. 29 Justin Roberts q Jack Draper 1 H2H 1-0
SF M15 Cancun, Wk. 29 Kalman L. Boyd (USA) q Nicolas Mejia (COL) 5 H2H 1-0
QF M15 Cancun, Wk. 29 Jack Draper 1 Christian Langmo (USA) 8 H2H 1-0
QF M15 Cancun, Wk. 29 Justin Roberts q Felix Corwin (USA) 3 H2H 1-1
QF M15 Cancun, Wk. 29 Nicolas Mejia (COL) 5 Jean Thirouin (USA) H2H 1-0
QF M15 Cancun, Wk. 29 Kalman L. Boyd (USA) q Luis Patino (MEX) 2 H2H 1-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Jack Draper 1 Isaac Stoute (GBR) H2H 2-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Christian Langmo (USA) 8 Blu Baker JR H2H 1-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Felix Corwin (USA) 3 Nicholas Alexander Reyes (USA) q H2H 1-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Justin Roberts q Gage Brymer (USA) 7 H2H 2-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Nicolas Mejia (COL) 5 Joshua Ortlip q H2H 1-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Jean Thirouin (USA) Alejandro Mendoza H2H 1-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Kalman L. Boyd (USA) q Mikal Statham (NZL) H2H 1-0
R16 M15 Cancun, Wk. 29 Luis Patino (MEX) 2 David Fox (GBR) H2H 1-0
R32 M15 Cancun, Wk. 29 Jack Draper 1 Peter Bertran (DOM) H2H 2-0
R32 M15 Cancun, Wk. 29 Isaac Stoute (GBR) Erick Sanchez WC