League Home 1 X 2 Away Time
Feb 21, 2019
Futsalligan Norrkoping Hammarby 18:30:00 H2H
Feb 22, 2019
Futsal League Georgians Tbilisi FC Tbilisi 13:00:00 H2H
Futsal League Tbilisi University Sokhumi 13:00:00 H2H
Superliga Yekaterinburg Sibiryak 14:00:00 H2H
Superliga CPRF Nefteyugansk 14:00:00 H2H
1. SFL KMN Benedikt Zavas 17:00:00 H2H
1. SFL Ivancna Gorica Kobarid 17:00:00 H2H
1. Hmnl Brod Square 17:00:00 H2H
1. SFL Bronx Skofije Dobovec 17:00:00 H2H
1. Hmnl Novo Vrijeme Osijek 17:00:00 H2H
Serie A Lazio Civitella 17:00:00 H2H
1. Hmnl Crnica Uspinjaca 17:00:00 H2H
1. Hmnl Alumnus Jesenje 17:00:00 H2H
1. Hmnl Futsal Dinamo Split 17:00:00 H2H
1. SFL Maribor FC Litija 17:00:00 H2H
1. Hmnl AFC Universitas Vrgorac 17:00:00 H2H
1. SFL Stripy Sevnica 17:00:00 H2H
Futsalligan KFUM Norrkoping 18:30:00 H2H
Futsal Ligaen Aabenraa Lystrup 18:30:00 H2H
Varta Futsal Liga VSB TU Ostrava Slavia Prague 19:00:00 H2H
Varta Futsal Liga Chrudim Liberec 19:00:00 H2H
Varta Futsal Liga Litomerice Sparta Prague 19:00:00 H2H
Varta Futsal Liga Uherske Hradiste Melnik 19:00:00 H2H
Liga Nacional Osasuna Magna Antequera 19:30:00 H2H
Serie A Feldi Eboli Catania 19:30:00 H2H
Eredivisie AORC/Lebo Hovocubo 19:30:00
Eredivisie Groene S. White Stones 19:30:00 H2H
Eredivisie Volendam FC Eindhoven 19:30:00 H2H
Serie A Real Rieti Pesaro 19:30:00 H2H
Varta Futsal Liga Ceska Lipa Helas Brno 19:30:00 H2H
Liga Nacional Zaragoza FS Peniscola RehabMedic 19:45:00 H2H
Eredivisie Tigers Roermond Zeemacht 20:00:00 H2H
Division 1 Houthalen Topsport Antwerpen 20:15:00 H2H
Division 1 Charleroi Futsal Hasselt 20:15:00 H2H
Liga Nacional Barcelona Cartagena 20:15:00 H2H
Division 1 Proost Lier Halle-Gooik 20:15:00 H2H
Division 1 Noorderwijk Eisden-Dorp 20:15:00 H2H
Division 1 Morlanwelz My-Cars Roselies 20:15:00 H2H
Division 1 Malle-Beerse Mouscron 20:15:00 H2H
Eredivisie Marlene Apeldoorn 20:30:00 H2H
Eredivisie ZVV Eindhoven TPP Rotterdam 20:30:00 H2H
Feb 23, 2019
Superliga Yekaterinburg Sibiryak 09:00:00 H2H
F.League - Play Offs Nagoya Shriker Osaka 10:30:00 H2H
Extra-Liga Khmelnytskyi Uragan 11:00:00 H2H
Extra-Liga Zaporozhye Kardinal Rivne 11:00:00 H2H
Extra-Liga Lviv Titan Pokrovskoye 11:00:00 H2H
Extra-Liga Kiev Npu Kherson 11:00:00 H2H
Second Division Veliky Novgorod Spartak Moscow 11:00:00 H2H
Extra-Liga HIT Kiev Odessa 11:00:00 H2H
Liiga Women GFT Prinsessat W Ylojarven Ilves W 11:15:00 H2H
Premiere League CSKA Futsal UNEX Sofia 12:00:00 H2H
Liga Nacional Levante Jaen 12:15:00 H2H
Futsal Ligaen Saget Fjordbold 12:30:00 H2H
Liiga Mad Max Tervarit 13:00:00 H2H
Liiga PP-70 Leijona 13:00:00 H2H
Liiga PJK Ilves 13:00:00 H2H
Saaliliiga - Play Offs Rinopal Sillamae NPM Silmet 13:00:00 H2H
Superliga Novaja Generacija Tyumen 13:00:00 H2H
Futsal League BSU Batumi Kolkhi Gulriphshi 13:00:00 H2H
Second Division Almaz Berkut 13:00:00 H2H
Second Division CPRF 2 Volga Saratov 13:00:00 H2H
Second Division Mospolitekh Moscow Yugra 2 13:00:00 H2H
Second Division Lipetsk Eleks Favorit 13:00:00 H2H
Second Division Krasnaya gvardiya Orgkhim 13:00:00 H2H
Second Division Dinamo Moscow Alga 13:00:00 H2H
Futsal League Martve TMC Tbilisi 13:00:00 H2H
Eliteserien Sandefjord Fredrikshald 13:00:00 H2H
Liiga Women MuSa W Ilves W 13:00:00 H2H
Futsalligan Boras Orebro SK 14:00:00 H2H
Superliga Yugra Samara 14:00:00 H2H
Superliga CPRF Nefteyugansk 14:00:00 H2H
Premiere League UNWE Sofia Vila Mark 14:00:00 H2H
Liiga SoVo Sievi 14:00:00 H2H
Eliteserien Utleira Sjarmtrollan 14:00:00 H2H
Liiga GFT KaDy 14:00:00 H2H
Futsal Ligaen Norrebro SBV 09 14:15:00 H2H
Liiga JoSePa Kemi 15:00:00 H2H
Liiga Women KaDy W FC Sport W 15:00:00 H2H
Segunda Division Barcelona B Elche 15:00:00 H2H
Serie A Maritime Augusta Latina 15:00:00 H2H
Futsalligan Djurgardens Skoftebyns 15:00:00 H2H
Serie A Arzignano Came Dosson 15:00:00 H2H
D1 Beaucaire Bethune 15:00:00 H2H
D1 Garges Paris 15:00:00 H2H
D1 Paris Acasa Acces 15:00:00 H2H
D1 Bicetre Bastia 15:00:00 H2H
Premier League Borisov UVD-Dinamo 16:00:00 H2H
Liga Sportzone Electrico Rio Ave 16:00:00 H2H
Liga Sportzone Braga Sporting 16:00:00 H2H
Liga Sportzone Benfica Belenenses 16:00:00 H2H
Premier League Dorozhnik Minsk Territoriya Minsk 16:00:00 H2H
Segunda Division Ciudad Murcia Talavera 16:00:00 H2H
D1 Toulouse Toulon 16:00:00 H2H
Eliteserien Freidig Hulloy 16:00:00 H2H
Premier League MFC Schuchin Stalitsa Minsk 16:00:00 H2H
Premiere League FK Ruse Varna City 16:00:00 H2H
Premiere League FC Sofia FC Cherno more 16:00:00 H2H
Premier League Ohrana Dinamo Lidselmash 16:00:00 H2H
Premier League Svetlogorsk Vitebsk 16:00:00 H2H
Futsal Ligaen Brondbyernes Gentofte 16:00:00 H2H
Premier League Vetraz Dynamo BNTU 16:00:00 H2H
Premier League Brest FC Granit 16:00:00 H2H
Segunda Division Castellon Colo Colo Zaragoza 16:30:00 H2H
Liga Nacional Segovia ElPozo Murcia 16:30:00 H2H
D1 Nantes Metropole Roubaix 16:30:00 H2H
Ekstraklasa Katowice Torun 17:00:00 H2H
Futsal Ligaen RKG Kolding IF 17:00:00 H2H
Futsal Ligaen Sonderborg Sohus Stige 17:00:00 H2H
Saaliliiga - Play Offs Narva Tartu Ravens 17:00:00 H2H
Ekstraklasa Zdunska Wola Gdansk 17:00:00 H2H
Ekstraklasa Piast Gliwice Szczecin 17:00:00 H2H
Ekstraklasa Orzel Jelcz-Laskowice MOKS Bialystok 17:00:00 H2H
Liga Sportzone Futsal Azemeis Fundao 17:30:00 H2H
Segunda Division Mengibar Cordoba CF 17:30:00 H2H
Liga Nacional Movistar Inter O Parrulo 17:30:00 H2H
Liga Nacional FS Valdepenas Catgas Santa Coloma 17:30:00 H2H
Segunda Division Burela Santiago Futsal 17:30:00 H2H
Liga Sportzone Burinhosa Modicus-Sandim 18:00:00 H2H
Premiere League Levski Sofia Cherno More Mania 18:00:00 H2H
Segunda Division Real Betis Manzanares FS 18:00:00 H2H
Segunda Division Gran Canaria Noia 18:30:00 H2H
Liga Sportzone Lombos Pinheirense 18:30:00 H2H
Liga Sportzone Leoes Viseu 2001 19:00:00 H2H
Segunda Division Tenerife Rivas 19:00:00 H2H
Feb 24, 2019
F.League - Play Offs Nagoya Shriker Osaka 09:00:00 H2H
Premiere League FC Sofia Cherno More Mania 09:00:00 H2H
Premiere League Levski Sofia FC Cherno more 11:00:00 H2H
Eliteserien Sandefjord KFUM 11:00:00 H2H
Eliteserien Freidig Sjarmtrollan 11:00:00 H2H
Futsalligan Hammarby Goteborg 12:15:00 H2H
Liga Nacional Ribera Navarra Palma Futsal 12:15:00 H2H
Liiga Leijona JoSePa 13:00:00 H2H
Superliga Novaja Generacija Tyumen 13:00:00 H2H
Futsalligan Halmstads Uddevalla 13:00:00 H2H
Futsal Ligaen Hjorring Midtals 13:00:00 H2H
Liiga Women FTK W Vanpa W 13:00:00 H2H
Premiere League UNWE Sofia UNEX Sofia 13:00:00 H2H
Eliteserien Utleira Hulloy 13:00:00 H2H
Superliga Yugra Samara 14:00:00 H2H
Premiere League CSKA Futsal Vila Mark 15:00:00 H2H
Futsal Ligaen Kobenhavn Albertslund 15:30:00 H2H
Liiga Women Riemu W ACE W 16:00:00 H2H
Ekstraklasa Chojnice Pniewy 17:00:00 H2H
Saaliliiga - Relegation Narva SK Ganza Kohila 17:00:00 H2H
Feb 25, 2019
Ekstraklasa Chorzow Bielsko-Biala 19:00:00 H2H
Serie A Acqua e Sapone Napoli 19:30:00 H2H
Feb 26, 2019
Varta Futsal Liga SK Interobal Plzen Svarog 19:10:00 H2H

About Matchstat

Welcome to the new matchstat.com, with pro tennis stats, information and a network of likeminded tennis fans.

Questions? Comments? Suggestions? Send us a note

Site and original content ©2014 matchstat.com. Livescores provided by Livescore.in

Social Media

Follow us on Twitter
Find us on Facebook  
Visit us on Google+