League Home 1 X 2 Away Time
Mar 25, 2019
Primera División Cajamarca Sport Huancayo 20:30:00 H2H
Segunda División Mallorca Zaragoza 20:00:00 H2H
Paulista A1 Mirassol Guarani 20:00:00 H2H
Friendlies Catalonia Selection Venezuela 20:00:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Juve Stabia FC Rieti 19:45:00 H2H
Euro Andorra Albania 19:45:00 H2H
Euro Luxembourg Ukraine 19:45:00 H2H
Euro Portugal Serbia 19:45:00 H2H
Euro Montenegro England 19:45:00 H2H
Euro Kosovo Bulgaria 19:45:00 H2H
Euro France Iceland 19:45:00 H2H
Prim B Metro Dep. Riestra Barracas Central 19:05:00 H2H
Primera D Juventud Unida S. M. Liniers 19:00:00 H2H
Primera D Argentino de Merlo Argentino de Rosario 19:00:00 H2H
Primera C Sportivo Barracas Canuelas 19:00:00 H2H
Primera C El Porvenir Leandro N. Alem 19:00:00 H2H
Professional Development League Colchester U23 Leeds U23 19:00:00 H2H
Segunda División Atletico Furrial Libertador 18:30:00 H2H
Club Friendlies Kvik Halden 2 ‑ 2 Ljungskile 18:30:00 H2H
Segunda División Ciudad Vinotinto Dinamo Puerto La Cruz 18:00:00 H2H
Ligue 1 Dakar SC Gorée 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Jong Ajax Jong Utrecht 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Jong AZ Jong PSV 18:00:00 H2H
Friendlies Mexico U22 1 ‑ 2 Northern Ireland U21 18:00:00 H2H
Europe: Elite League U20 Switzerland U20 Italy U20 18:00:00 H2H
Friendlies Spain U21 Austria U21 17:45:00 H2H
Friendlies Italy U21 2 ‑ 2 Croatia U21 17:30:00 H2H
Reserve League Jong Dordrecht 2 ‑ 4 Jong Nac Breda 17:30:00 H2H
Reserve League Achilles '29 II 2 ‑ 4 Jong Helmond 17:30:00 H2H
Reserve League Jong FC Eindhoven Jong G.A. Eagles 17:30:00 H2H
Friendlies Romania U21 Denmark U21 17:00:00 H2H
Ligue 1 Teungueth Douanes 17:00:00 H2H
Ligue 1 Niarry Tally 2 ‑ 1 Pikine 17:00:00 H2H
Ligue 1 Touré Kounda La Linguère 17:00:00 H2H
Ligue 1 ASEC Ndiambour Stade de Mbour 17:00:00 H2H
Africa Cup Ivory Coast U23 Niger U23 17:00:00 H2H
Friendlies France U20 3 ‑ 1 South Korea U20 17:00:00 H2H
1 Lyga Mazeikiai Lietava 17:00:00 H2H
Liga Leumit Hapoel Kfar-Saba 2 ‑ 3 M. Nazareth 17:00:00 H2H
Liga Leumit H. Akko 2 ‑ 2 Nes Tziona 17:00:00 H2H
Europe: Elite League U20 Czech Republic U20 Netherlands U20 17:00:00 H2H
Liga Leumit Ashkelon Ramat Hasharon 17:00:00 H2H
Euro Turkey Moldova 17:00:00 H2H
Europe: Elite League U20 Portugal U20 England U20 17:00:00 H2H
Ligue 1 Génération Foot 2 ‑ 2 Casa Sport 16:30:00 H2H
Ligue 1 Jaraaf Sonacos 16:00:00 H2H
Friendlies Czech Republic U21 Mexico U21 16:00:00 H2H
Friendlies Uruguay U20 1 ‑ 2 Ukraine U20 16:00:00 H2H
Friendlies Saudi Arabia 3 ‑ 2 Equatorial Guinea 15:45:00 H2H
Friendlies Kuwait Nepal 15:30:00 H2H
Friendlies Qatar U21 Iceland U21 15:30:00 H2H
World: Viareggio Cup Club Brugge U19 1 ‑ 1 Bologna U19 15:30:00 H2H
Elite ONE Cotonsport Avion Academy 15:00:00 H2H
Africa Cup Nigeria U23 Libya U23 15:00:00 H2H
Club Friendlies Lokomotiv Moscow 2 ‑ 2 Ufa 15:00:00 H2H
Club Friendlies Dynamo Kiev 1 ‑ 1 Zhytomyr 15:00:00 H2H
Elite ONE Cotonsport Avion Academy 15:00:00 H2H
Friendlies Russia U21 5 ‑ 1 Norway U21 15:00:00 H2H
Friendlies Ukraine U21 Kazakhstan U21 14:00:00 H2H
Friendlies France U18 Germany U18 14:00:00 H2H
Somalia: Nation Link Telecom Championship Elman 1 ‑ 1 Mogadishu City 14:00:00 H2H
Friendlies Azerbaijan Lithuania 14:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup Kyzylzhar Altai Semey 14:00:00 H2H
1st Division Iliria Fushë-Krujë Shënkolli 14:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Kosovo U17 María Linda 14:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Spain U17 Greece U17 14:00:00 H2H
Premier League Sidama Bunna 1 ‑ 1 Welayta Dicha 14:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup Ekibastuzets FC Ruzaevka 14:00:00 H2H
1st Division Vora Burreli 14:00:00 H2H
Professional Development League Cardiff U23 1 ‑ 3 Crewe U23 13:00:00 H2H
Professional Development League Charlton U23 2 ‑ 1 Hull City U23 13:00:00 H2H
World: Viareggio Cup Genoa U19 3 ‑ 2 Parma U19 13:00:00 H2H
Professional Development League Crystal Palace U23 Sheffield Utd U23 13:00:00 H2H
Friendlies Austria U18 Georgia U18 13:00:00 H2H
Professional Development League Bristol City U23 3 ‑ 2 Burnley U23 13:00:00 H2H
Friendlies Ireland U17 1 ‑ 2 Finland U17 13:00:00 H2H
Reserve League Jong Nijmegen Jong FC Twente 12:30:00 H2H
Friendlies Argentina U20 Saudi Arabia U20 12:00:00 H2H
Friendlies Belarus U19 Lithuania U19 12:00:00 H2H
Friendlies Finland U21 Bulgaria U21 12:00:00 H2H
World: China Cup Thailand Uruguay 11:35:00 H2H
Friendlies Myanmar Indonesia 11:30:00 H2H
Friendlies Sweden U21 2 ‑ 1 Scotland U21 11:30:00 H2H
Club Friendlies Norrkoping Rosenborg 11:00:00 H2H
Friendlies USA U20 2 ‑ 1 Japan U20 11:00:00 H2H
World: China Cup China Uzbekistan 07:30:00 H2H
Premier League Arnett Gardens Cavalier 01:00:00 H2H
Concacaf Nations League Barbados Nicaragua 01:00:00 H2H
South America: South American Championship U17 Brazil U17 1 ‑ 1 Uruguay U17 00:30:00 H2H
Prim B Nacional Def. de Belgrano 1 ‑ 2 Platense 00:10:00 H2H
Prim B Nacional Club Atletico Mitre 3 ‑ 4 Olimpo Bahia Blanca 00:00:00 H2H
Mar 24, 2019
Concacaf Nations League Haiti 2 ‑ 1 Cuba 23:30:00 H2H
Primera División Garcilaso Binacional 23:15:00 H2H
Premier League Harbour View 1 ‑ 1 Reno 23:00:00 H2H
Panama: Lpf - Clausura Costa del Este Miguelito 23:00:00 H2H
Panama: Lpf - Clausura Independiente 2 ‑ 2 San Francisco 23:00:00 H2H
Premier League UWI 2 ‑ 2 Mount Pleasant Academy 22:30:00 H2H
Torneo Federal A Sportivo Belgrano 2 ‑ 2 San Lorenzo Alem 22:30:00 H2H
South America: South American Championship U17 Argentina U17 2 ‑ 1 Colombia U17 22:10:00 H2H
Landesliga Donaufeld Austria XIII 22:00:00 H2H
Landesliga Vorwärts Brigittenau Post 22:00:00 H2H
Paulista A1 Bragantino Ponte Preta 22:00:00 H2H
Paranaense 1 Atletico-PR 2 ‑ 1 Foz do Iguaçu 22:00:00 H2H
Landesliga Mauerwerk Mannswörth 22:00:00 H2H
Landesliga Gerasdorf Stammersdorf Wienerberg 22:00:00 H2H
Landesliga Wiener Viktoria Favoritner AC 22:00:00 H2H
Landesliga Sportunion Mauer Slovan HAC 22:00:00 H2H
Landesliga Ostbahn XI Donau 22:00:00 H2H
Landesliga ASV 13 Elektra 22:00:00 H2H
Landesliga Wölfnitz Bleiburg 22:00:00 H2H
Gaúcho 1 Aimoré 1 ‑ 1 Caxias 22:00:00 H2H
Copa do Nordeste Botafogo PB Sampaio Correa 22:00:00 H2H
Paulista A1 Ferroviária 1 ‑ 1 Corinthians 22:00:00 H2H
Landesliga Maria Saal Austria Klagenfurt 22:00:00 H2H
Landesliga Lind Feldkirchen 22:00:00 H2H
Landesliga ASKÖ Gmünd Spittal 22:00:00 H2H
Landesliga Matrei St. Jakob 22:00:00 H2H
Landesliga Treibach Ferlach 22:00:00 H2H
Copa do Nordeste CSA Sergipe 22:00:00 H2H
Landesliga Köttmannsdorf Wolfsberg 22:00:00 H2H
Concacaf Nations League Dominican Republic 1 ‑ 3 Bermuda 22:00:00 H2H
Landesliga St. Michael Bleiburg A. Klagenfurt 22:00:00 H2H
Concacaf Nations League Canada 4 ‑ 1 French Guyana 22:00:00 H2H
Paulista A2 Rio Claro XV de Piracicaba 22:00:00 H2H
LPF Independiente San Francisco 22:00:00 H2H
LPF Costa del Este Miguelito 22:00:00 H2H
Primera División Nacional Plaza Colonia 22:00:00 H2H
Prim B Nacional Agropecuario Villa Dalmine 22:00:00 H2H
Primera Division Deportivo Jocotán Mictlán 21:30:00 H2H
Primera Division Carchá Mixco 21:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference New England Revolution Cincinnati 21:00:00 H2H
Primera División Carabobo Dep. Tachira 21:00:00 H2H
Primera División Monagas 1 ‑ 1 Caracas 21:00:00 H2H
Carioca 1 Vasco Bangu 21:00:00 H2H
Carioca 1 Madureira Cabofriense 21:00:00 H2H
Carioca 1 Flamengo RJ Fluminense 21:00:00 H2H
Carioca 1 Volta Redonda 2 ‑ 4 Boavista 21:00:00 H2H
Primera Division Chimaltenango Quiché 21:00:00 H2H
Primera Division San Pedro Deportivo Reu 21:00:00 H2H
Primera Division Achuapa Universidad San Carlos 21:00:00 H2H
Copa Chile Concepción 1 ‑ 4 Santiago Wanderers 21:00:00 H2H
Rondoniense Guapore Ji-Paraná 21:00:00 H2H
Rondoniense Vilhenense Barcelona RO 21:00:00 H2H
Rondoniense Gênus Guajará 21:00:00 H2H
Concacaf Nations League Puerto Rico Grenada 21:00:00 H2H
Primera División Dep. Municipal 3 ‑ 1 Sport Boys 21:00:00 H2H
Premier League Mount Pleasant Academy Arnett Gardens 20:30:00 H2H
Premier League Montego Bay United 1 ‑ 5 Portmore United 20:30:00 H2H
Premier League Humble Lions 1 ‑ 1 Cavalier 20:30:00 H2H
Premier League Tivoli Gardens 2 ‑ 4 Waterhouse 20:30:00 H2H
Premier League Dunbeholden UWI 20:30:00 H2H
Copa Chile Provincial Osorno 1 ‑ 3 D. Puerto Montt 20:30:00 H2H
Copa Chile General Velásquez 1 ‑ 4 Magallanes 20:30:00 H2H
Copa Chile Independiente 2 ‑ 2 Rangers 20:30:00 H2H
Copa Chile San Marcos 3 ‑ 1 Cobreloa 20:30:00 H2H
Copa Chile Lautaro de Buin Melipilla 20:30:00 H2H
Copa Chile Pilmahue Valdivia 20:30:00 H2H
Copa Chile Recoleta Unión San Felipe 20:30:00 H2H
Copa Chile Colchagua 1 ‑ 1 Deportes Santa Cruz 20:30:00 H2H
Panama: Lpf - Clausura Deportivo Universitario Alianza 20:30:00 H2H
Copa Argentina Newells Old Boys 1 ‑ 2 Villa Mitre 20:10:00 H2H
Sul-Matogrossense Costa Rica 7 de Setembro 20:00:00 H2H
Primera División Mineros 1 ‑ 1 Zulia 20:00:00 H2H
Primera División La Guaira 5 ‑ 2 Llaneros de Guanare 20:00:00 H2H
Liga Nacional Platense CD Honduras 20:00:00 H2H
Friendlies France U21 Denmark U21 20:00:00 H2H
Primera División Sport Boys 1 ‑ 5 Blooming 20:00:00 H2H
Primera División Wilstermann Nacional Potosi 20:00:00 H2H
Primera División Guabira 3 ‑ 1 Royal Pari 20:00:00 H2H
Primera División Estudiantes Merida Metropolitanos 20:00:00 H2H
Primera División Destroyers 2 ‑ 1 San Jose 20:00:00 H2H
Primera División The Strongest 1 ‑ 1 Bolivar 20:00:00 H2H
Primera División Oriente Petrolero 4 ‑ 1 Always Ready 20:00:00 H2H
Primera División Real Potosi 2 ‑ 2 Aurora 20:00:00 H2H
Primera División Zeledon 3 ‑ 1 U.C.R. 20:00:00 H2H
Primera División Cartagines Saprissa 20:00:00 H2H
Matogrossense Sinop Luverdense 20:00:00 H2H
Matogrossense Araguaia União Rondonópolis 20:00:00 H2H
Primera División Herediano Alajuelense 20:00:00 H2H
Amazonense Princesa Solimões Nacional AM 20:00:00 H2H
Copa do Nordeste Bahia Salgueiro 20:00:00 H2H
Primera División San Carlos Santos DG 20:00:00 H2H
Primera División Limon 1 ‑ 1 Guadalupe 20:00:00 H2H
Primera División Grecia 1 ‑ 1 Carmelita 20:00:00 H2H
Prim B Nacional Ind. Rivadavia Ferro 20:00:00 H2H
Prim B Nacional Gimnasia Jujuy Almagro 20:00:00 H2H
Euro Slovenia 1 ‑ 1 FYR Macedonia 19:45:00 H2H
Euro Northern Ireland 2 ‑ 1 Belarus 19:45:00 H2H
Euro Cyprus Belgium 19:45:00 H2H
Euro Netherlands 2 ‑ 3 Germany 19:45:00 H2H
Euro Poland Latvia 19:45:00 H2H
Segunda División Gijon Real Oviedo 19:45:00 H2H
Segunda División Petare Yaracuy 19:30:00 H2H
Acreano Humaita Rio Branco 19:30:00 H2H
Primera División Estudiantes Caracas 1 ‑ 2 Aragua 19:30:00 H2H
Paranaense 1 Operário PR Maringá 19:00:00 H2H
Catarinense 1 Brusque Criciuma 19:00:00 H2H
Catarinense 1 Joinville 1 ‑ 1 Hercilio Luz 19:00:00 H2H
Catarinense 1 Chapecoense-SC Atlético Tubarão 19:00:00 H2H
Catarinense 1 Avai 3 ‑ 1 Marcílio Dias 19:00:00 H2H
Potiguar Palmeira América RN 19:00:00 H2H
Paulista A2 Portuguesa Votuporanguense 19:00:00 H2H
Paranaense 1 Parana 4 ‑ 1 Cascavel CR 19:00:00 H2H
Paranaense 1 Cianorte Cascavel CR 19:00:00 H2H
Paranaense 1 Toledo 2 ‑ 2 Londrina 19:00:00 H2H
Paranaense 1 Coritiba 1 ‑ 1 Rio Branco PR 19:00:00 H2H
Torneo Federal A Racing Cordoba 5 ‑ 2 Juventud Unida Universitario 19:00:00 H2H
Torneo Federal A Gimnasia y Tiro Antoniana 19:00:00 H2H
Sul-Matogrossense Chapadão Águia Negra 19:00:00 H2H
Sul-Matogrossense Corumbaense 2 ‑ 1 Comercial MS 19:00:00 H2H
Matogrossense Dom Bosco Cuiabá 19:00:00 H2H
Torneo Federal A San Martin Formosa 2 ‑ 1 Crucero del Norte 19:00:00 H2H
Goiano 1 Goiânia 1 ‑ 1 Goianésia 19:00:00 H2H
Catarinense 1 Metropolitano Figueirense 19:00:00 H2H
Primera C Dep. Merlo Sportivo Italiano 19:00:00 H2H
Torneo Federal A Ferro Gen.Pico Cipolletti 19:00:00 H2H
Torneo Federal A Douglas Haig Def. Pronunciamiento 19:00:00 H2H
Capixaba Itapemirim Vitória ES 19:00:00 H2H
Segunda División Granada 1 ‑ 1 Las Palmas 19:00:00 H2H
Paraense Paysandu PA 1 ‑ 1 Remo 19:00:00 H2H
Goiano 1 Aparecidense 1 ‑ 3 Goias 19:00:00 H2H
Primera División River Plate 2 ‑ 1 CA Cerro 19:00:00 H2H
Mineiro 1 Atletico-MG 3 ‑ 1 Tupynambas 19:00:00 H2H
Paulista A1 Sao Paulo 2 ‑ 1 Ituano 19:00:00 H2H
Gaúcho 1 Juventude Gremio 19:00:00 H2H
Torneo Federal A Independiente de Neuquen 4 ‑ 1 Deportivo Roca 19:00:00 H2H
Primera División Defensor Sp. 1 ‑ 1 Wanderers 19:00:00 H2H
Primera División Progreso 1 ‑ 1 Boston River 19:00:00 H2H
Carioca 1 Americano 2 ‑ 2 Botafogo RJ 19:00:00 H2H
Carioca 1 Portuguesa RJ 2 ‑ 1 Resende 19:00:00 H2H
Carioca 1 Americano Botafogo RJ 19:00:00 H2H
Pernambucano 1 Sport Recife Petrolina 19:00:00 H2H
Torneo Federal A Atletico Parana Sportivo Las Parejas 19:00:00 H2H
Prim B Metro Flandria 2 ‑ 3 UAI Urquiza 19:00:00 H2H
Prim B Metro Colegiales Defensores Unidos 19:00:00 H2H
Prim B Metro Comunicaciones Almirante Brown 19:00:00 H2H
Brazil: Campeonato Capixaba Itapemirim 2 ‑ 2 Vitória ES 19:00:00 H2H
Carioca 1 Flamengo RJ 3 ‑ 2 Fluminense 19:00:00 H2H
Carioca 1 Madureira Cabofriense 19:00:00 H2H
Primera D Deportivo Muniz 1 ‑ 4 Atlas 19:00:00 H2H
Primera D CSR Espanol Yupanqui 19:00:00 H2H
Prim B Metro Justo Jose de Urquiza San Miguel 19:00:00 H2H
2a Divisió Carroi Atlètic Club d'Escaldes 19:00:00 H2H
Prim B Metro Talleres Remedios Sacachispas 19:00:00 H2H
Brazil: Campeonato Brasiliense Gama Taguatinga 18:30:00 H2H
Brazil: Campeonato Brasiliense Ceilândia Paracatu 18:30:00 H2H
Primera División César Vallejo Union Comercio 18:30:00 H2H
Brazil: Campeonato Brasiliense Brasiliense Bolamense 18:30:00 H2H
Brazil: Campeonato Brasiliense Sobradinho 5 ‑ 3 Santa Maria 18:30:00 H2H
Sierra Leone: Premier League East End Lions East End Tigers 18:30:00 H2H
Brazil: Campeonato Brasiliense Formosa 1 ‑ 1 Capital Brasilia 18:30:00 H2H
Brazil: Campeonato Brasiliense Luziânia 1 ‑ 1 Dom Pedro 18:30:00 H2H
Prim B Nacional Deportivo Moron 1 ‑ 1 Nueva Chicago 18:05:00 H2H
Mineiro 2 Coimbra Uberaba 18:00:00 H2H
Africa Cup Morocco U23 D.R. Congo U23 18:00:00 H2H
Primera Division Santa Lucia Nueva Concepción 18:00:00 H2H
Amazonense Peñarol Iranduba 18:00:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Rende 3 ‑ 3 Cavese 17:30:00 H2H
Brasiliense Ceilândia Paracatu 17:30:00 H2H
Brasiliense Gama Taguatinga 17:30:00 H2H
Brasiliense Sobradinho Santa Maria 17:30:00 H2H
Brasiliense Luziânia Dom Pedro 17:30:00 H2H
Brasiliense Brasiliense Bolamense 17:30:00 H2H
Brasiliense Formosa Capital Brasilia 17:30:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Lebanon U23 Saudi Arabia U23 17:25:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Kuwait U23 Syria U23 17:15:00 H2H
Segunda División Cádiz 1 ‑ 1 Cordoba 17:00:00 H2H
2a Divisió UE Santa Coloma II La Massana 17:00:00 H2H
Acreano Andirá Atlético Acreano 17:00:00 H2H
Europe: Elite League U20 Switzerland U20 Italy U20 17:00:00 H2H
Club Friendlies Viking Haugesund 17:00:00 H2H
Primera Division Sololá Marquense 17:00:00 H2H
Euro Hungary 2 ‑ 1 Croatia 17:00:00 H2H
Euro Israel 4 ‑ 2 Austria 17:00:00 H2H
Euro San Marino Scotland 17:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Belgium U17 W Wales U17 W 16:30:00 H2H
Primera División U. San Martin Carlos Manucci 16:15:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Sri Lanka U23 Bahrain U23 16:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Nepal U23 Qatar U23 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio SC Angrense 3 ‑ 3 Real SC 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Sintrense Anadia 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Oleiros 1 ‑ 1 Sertanense 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Torreense Santa Iria 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Maritimo B Penalva do Castelo 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio U. Madeira Coimbroes 16:00:00 H2H
Lfa First Division Fassell Nimba 16:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Denmark U17 1 ‑ 1 Switzerland U17 16:00:00 H2H
Lfa First Division Jubilee LPRC Oiler 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Sporting Ideal Casa Pia 16:00:00 H2H
Lfa First Division Barrack Young Controllers Watanga 16:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio SC Praiense 4 ‑ 1 Pinhalnovense 16:00:00 H2H
Euro U21 Ireland U21 Luxembourg U21 16:00:00 H2H
Lfa First Division NPA Anchors Small Town 16:00:00 H2H
1ère Division ASFA-Yennenga Salitas 16:00:00 H2H
Lfa First Division Nimba Keitrace 16:00:00 H2H
Eerste Divisie Roda 2 ‑ 2 Maastricht 15:45:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Imolese 1 ‑ 3 Monza 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Ravenna AlbinoLeffe 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Monopoli 1 ‑ 1 Virtus Francavilla 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Virtus Verona Rimini 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Triestina Sambenedettese 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Ternana 1 ‑ 1 Pordenone 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals GIANA Erminio 1 ‑ 2 Teramo 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Fano FeralpiSalò 15:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Rossoblu Potenza Bisceglie 15:30:00 H2H
Friendlies Belgium U18 Russia U18 15:30:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Greece U17 W Georgia U17 W 15:15:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Agueda Lusitania FC Lourosa 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Ferreiras 1 ‑ 2 Dezembro 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Olímpico do Montijo Louletano 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio SC Espinho 3 ‑ 1 Cinfaes 15:00:00 H2H
Football League Aiginiakos Kissamikos 15:00:00 H2H
Football League Kerkyra 2 ‑ 1 Ergotelis 15:00:00 H2H
Football League Irodotos Trikala 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Lusitano FCV Paredes 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Amarante Leca 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Sanjoanense Gafanha 15:00:00 H2H
Club Friendlies Ull-Kisa Ham-Kam 15:00:00 H2H
Club Friendlies Ranheim 1 ‑ 1 Sundsvall 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Armacenenses Redondense 15:00:00 H2H
NPFL Rivers United Niger Tornadoes 15:00:00 H2H
NPFL Enugu Rangers Katsina United 15:00:00 H2H
NPFL Lobi Stars Sunshine Stars 15:00:00 H2H
NPFL Kwara United MFM 15:00:00 H2H
NPFL Akwa United Gombe United 15:00:00 H2H
NPFL Kano Pillars El Kanemi Warriors 15:00:00 H2H
NPFL Plateau United Heartland 15:00:00 H2H
NPFL Nasarawa Ifeanyi Uba 15:00:00 H2H
NPFL Go Round Abia Warriors 15:00:00 H2H
NPFL Yobe Stars Kada City 15:00:00 H2H
NPFL Enyimba Bendel Insurance 15:00:00 H2H
First Division B Tubize 1 ‑ 1 KSV Roeselare 15:00:00 H2H
Club Friendlies Tromso 2 ‑ 4 Bodo-Glimt 15:00:00 H2H
Premier League U18 Tottenham U18 3 ‑ 1 Southampton U18 15:00:00 H2H
III Liga W. Mazowieckie 1 ‑ 1 Ursus Warszawa 15:00:00 H2H
III Liga Legnica 2 3 ‑ 1 Lechia Dzierzoniow 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Gondomar 1 ‑ 1 Pedras Rubras 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Meda 3 ‑ 3 FC Cesarense 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Vasco da Gama 1 ‑ 3 Olhanense 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Sacavenense Amora 15:00:00 H2H
NPFL Wikki Tourist Remo Stars 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Gil Vicente Mirandes 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio AD Limianos Torcatense 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Vilaverdense 1 ‑ 5 Trofense 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Merelinense SC Mirandela 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio UD Oliveirense 1 ‑ 1 AD Fafe 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Cacadores Taipas 1 ‑ 2 Felgueiras 1932 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Pedras Salgadas 2 ‑ 2 CDC Montalegre 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Chaves B Sao Martinho 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Agueda Lusitania FC 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Oriental Lisboa Moura AC 15:00:00 H2H
Segunda División Gimnàstic Tarragona Malaga 15:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Wiener Linien Marchfeld 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Caldas FC Alverca 15:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Radan Dubocica 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Vizela Maria de Fonte 15:00:00 H2H
Football League Sparti Aittitos Spata 15:00:00 H2H
Football League Doxa Dramas Apollon Larissa 15:00:00 H2H
Africa Cup Senegal U23 Guinea U23 15:00:00 H2H
Football League Apollon Kalamaria Panachaiki 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Vilafranquense 3 ‑ 2 Leiria 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Macao Alcains 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Peniche Fatima 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio Nogueirense Oliveira Hospital 15:00:00 H2H
Campeonato de Portugal Prio SB Castelo Branco Loures 15:00:00 H2H
Football League Platanias Volos NFC 15:00:00 H2H
NPFL Enugu Rangers 5 ‑ 2 Remo Stars 15:00:00 H2H
Africa Cup Benin 2 ‑ 1 Togo 15:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Temnić 1924 Moravac Mrstane 15:00:00 H2H
Football League Karaiskakis Iraklis 15:00:00 H2H
3. HNL Zmaj Blato Zagora 14:30:00 H2H
Landesliga Langenrohr Ortmann 14:30:00 H2H
Oberliga SFL Bremerhaven 4 ‑ 1 OSC Bremerhaven 14:30:00 H2H
Oberliga Habenhauser 2 ‑ 2 BTS Neustadt 14:30:00 H2H
Landesliga Gaflenz Ardagger 14:30:00 H2H
Landesliga Kilb Zwettl 14:30:00 H2H
1st League Igman K. Metalleghe 14:30:00 H2H
Landesliga Waidhofen - Thaya Spratzern 14:30:00 H2H
Super Ligue Don Bosco Dauphins Noirs 14:30:00 H2H
Landesliga Krems Stripfing 14:30:00 H2H
Landesliga Retz Rohrbach 14:30:00 H2H
Landesliga Rohrendorf Kottingbrunn 14:30:00 H2H
Landesliga Scheiblingkirchen St. Peter 14:30:00 H2H
1st League Gorazde Gradacac 14:30:00 H2H
Super Ligue Mont Bleu AS Dragons 14:30:00 H2H
3. HNL Croatia Zmijavci Neretva Metkovic 14:30:00 H2H
Elite ONE Tonnerre APEJES Academy 14:30:00 H2H
Elite ONE Union Douala New Star 14:30:00 H2H
2. HNL Hajduk Split 2 1 ‑ 1 Varazdin 14:30:00 H2H
Elite ONE Colombe PWD 14:30:00 H2H
Elite ONE APEJES Academy 3 ‑ 1 PWD 14:30:00 H2H
Elite ONE Astres Fovu Club 14:30:00 H2H
Elite ONE Unisport Bafang Young Sport Academy 14:30:00 H2H
Dr Congo: Super Ligue Sanga Balende Muungano 14:30:00 H2H
Club Friendlies Kristiansund Aalesund 14:30:00 H2H
Elite ONE UMS de Loum Feutcheu 14:30:00 H2H
1st League Kakanj Visoko 14:30:00 H2H
1st League HNK Orasje Bratstvo Gracanica 14:30:00 H2H
Elite ONE Feutcheu Stade Renard 14:30:00 H2H
Club Friendlies Mjondalen Stabaek 14:30:00 H2H
2. HNL Bijelo Brdo 1 ‑ 1 Zadar 14:30:00 H2H
Elite ONE Colombe New Star 14:30:00 H2H
Elite ONE Caïman Douala 1 ‑ 2 Tonnerre 14:30:00 H2H
Elite ONE UMS de Loum Fortuna Mfou 14:30:00 H2H
3. HNL Cepin Vukovar 14:30:00 H2H
Elite ONE Avion Academy Dragon de Yaoundé 14:30:00 H2H
Elite ONE Fortuna Mfou Stade Renard 14:30:00 H2H
Super Ligue AS Maniema Nyuki 14:30:00 H2H
1st League NK Vitez NK Novi Travnik 14:30:00 H2H
1st League Olimpic Sarajevo Velez Mostar 14:30:00 H2H
Elite ONE Eding Sport Fovu Club 14:30:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Maldives U23 United Arab Emirates U23 14:25:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Kyrgyzstan U23 Jordan U23 14:15:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Yemen U23 Iran U23 14:15:00 H2H
3. Liga: Bratislava Namestovo Rimavska Sobota 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Filakovo 3 ‑ 1 L. Hradok 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Oravske Vesele 1 ‑ 1 Poltar 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Krasno 1 ‑ 1 Podbrezova B 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Pepingen-Halle Woluwe-Zaventem 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Wolvertem Merchtem Torhout 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Zelzate Jong Lede 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Avanti Voorwaarts Zwevezele 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Oostkamp Wingene 14:00:00 H2H
Provincial Aubel Ster-Francorchamps 14:00:00 H2H
Provincial Rechain Trooz 14:00:00 H2H
Provincial Beaufays UCE Liège 14:00:00 H2H
Provincial Weywertz Braives 14:00:00 H2H
Provincial Raeren JS Fizoise 14:00:00 H2H
Provincial Amblève Bas-Oha 14:00:00 H2H
Provincial Sprimont II Stade Disonais 14:00:00 H2H
Provincial Ougrée Cointe-Liège 14:00:00 H2H
Provincial ES de la Molignée Rhisnes 14:00:00 H2H
Provincial Loyers Rochefort 14:00:00 H2H
Provincial Spy Gedinnois 14:00:00 H2H
Provincial Ligny Wépion 14:00:00 H2H
Provincial Grand-Leez Nismes 14:00:00 H2H
Provincial Biesme Beauraing 14:00:00 H2H
Provincial Profondeville Flavion Sport 14:00:00 H2H
2. Liga Interregional Dubendorf Wil II 14:00:00 H2H
Third League Lokomotiv Ruse Botev Novi Pazar 14:00:00 H2H
Third League Volov Shumen Benkovski Byala 14:00:00 H2H
Third League Ustrem Donchevo Topolite 14:00:00 H2H
Third League Suvorovo Kaliakra 14:00:00 H2H
Oberliga Eddersheim 2 ‑ 1 Friedberg 14:00:00 H2H
Oberliga Neu-Isenburg Gießen 14:00:00 H2H
Oberliga Baumberg 3 ‑ 2 FSV Duisburg 14:00:00 H2H
Oberliga FC Bocholt 1 ‑ 1 Schonnebeck 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Trutnov Sokol Kratonohy 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Dvur Kralove 1 ‑ 2 Slatinany 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Benatky 3 ‑ 2 Velke Hamry 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Caslav 3 ‑ 3 Turnov 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Prepere Cesky Brod 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Humpolec 2 ‑ 1 Velka Bites 14:00:00 H2H
Second League Berane Kom Podgorica 14:00:00 H2H
Second League Jezero Tivat 14:00:00 H2H
Second League Igalo Otrant 14:00:00 H2H
Second League Bokelj Decic 14:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Afghanistan U23 1 ‑ 2 Oman U23 14:00:00 H2H
Friendlies Kosovo U21 3 ‑ 2 Malta U21 14:00:00 H2H
Ligue 1 Otoho d'Oyo Patronage Sainte-Anne 14:00:00 H2H
Friendlies Latvia U19 3 ‑ 1 Armenia U19 14:00:00 H2H
Oberliga Deutz 1 ‑ 4 Bergisch Gladbach 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Sumperk 1 ‑ 1 Novy Jicin 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Havirov 1 ‑ 1 Hermanice 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Polna 2 ‑ 2 Bystrc 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Strani Stara Rise 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Zdirec n. D. 2 ‑ 1 Zdar na Sazavou 14:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup Tarlan 3 ‑ 1 Igilik 14:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup FK Akzhayik Kaspyi 14:00:00 H2H
Oberliga Erndtebruck Westfalia Herne 14:00:00 H2H
Oberliga Schermbeck 3 ‑ 1 ASC 09 Dortmund 14:00:00 H2H
Oberliga Siegen 2 ‑ 1 Westfalia Rhynern 14:00:00 H2H
First Amateur Division RFC Liege 2 ‑ 1 Seraing 14:00:00 H2H
National 3 Orléans II Montlouis 14:00:00 H2H
National 3 J3 Amilly Saint-Jean-le-Blanc 14:00:00 H2H
National 3 C' Chartres II Montargis 14:00:00 H2H
National 3 Châteauneuf-sur-Loire Vierzon 14:00:00 H2H
National 3 Châteauroux II Avoine OCC 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Olsa Brakel 1 ‑ 2 Dikkelvenne 14:00:00 H2H
Primera D Claypole 2 ‑ 1 Lugano 14:00:00 H2H
Provincial Rhodienne-De Hoek Stade Bierbeek 14:00:00 H2H
Provincial Borght-Humbeek Sterrebeek 14:00:00 H2H
Provincial Etterbeek Renaissance Forestoise 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Pisek 3 ‑ 1 Velvary 14:00:00 H2H
Provincial Waterloo Saint-Josse 14:00:00 H2H
Provincial Saint-Michel Ixelles 14:00:00 H2H
Provincial Kosova Schaerbeek Villers-La-Ville 14:00:00 H2H
Provincial Genappe Stade Everois 14:00:00 H2H
Provincial Union Lasne-Ohain Blue Star Bruxelles 14:00:00 H2H
Provincial Bleid-Gaume Schaerbeek-Evere 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Westhoek 1 ‑ 2 Ronse 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Giraltovce Pokrok Krompachy 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava B. Nova Ves 1.FK Svidnik 14:00:00 H2H
National 3 Toulouse II Blagnac 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Menen Saint Eloois 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Walhain Tilleur 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Solieres Sport La Louvière Centre 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Acren OC Charleroi 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Hamoir Meux 14:00:00 H2H
Provincial Pesche Arquet 14:00:00 H2H
Oberliga Vatan Bremen Bremer 14:00:00 H2H
Oberliga Schwachhausen 2 ‑ 2 Leher 14:00:00 H2H
Oberliga Borgfeld 1 ‑ 1 Hastedt 14:00:00 H2H
Oberliga Arminia Hannover Heeslinger 14:00:00 H2H
Oberliga Gifhorn Wunstorf 14:00:00 H2H
Oberliga Hannoverscher SC Delmenhorst 14:00:00 H2H
Oberliga Oythe Eintracht Northeim 14:00:00 H2H
Oberliga Hagen-Uthlede 1 ‑ 1 Cloppenburg 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Litomericko Domazlice 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Vysehrad Benesov 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Nove Sady 1 ‑ 4 Rosice 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Blansko 3 ‑ 1 Sokol Lanžhot 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Havlickuv Brod Tasovice 14:00:00 H2H
First Amateur Division Boom RWDM 14:00:00 H2H
First Amateur Division Aalst Knokke 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Breclav 4 ‑ 1 Bzenec 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Slavicin 4 ‑ 1 Kozlovice 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Bruntal 2 ‑ 2 Detmarovice 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Usti Hranice 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Brezova Hostoun 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Sous 3 ‑ 1 Zbuzany 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Mostecky FK 3 ‑ 3 Ostrov 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Neratovice-Byškovice Ostra 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Motorlet Prague Meteor Prague 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Libis Kladno 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Brandys n. Labem 2 ‑ 1 Nymburk 14:00:00 H2H
2a Divisió Ranger's Encamp II 14:00:00 H2H
2. SNL Bravo Rogaska 14:00:00 H2H
2. SNL Tabor Sezana Brezice 14:00:00 H2H
2. SNL Beltinci NK Krka 14:00:00 H2H
2. SNL Fuzinar Bilje 14:00:00 H2H
2. SNL Brda Ilirija 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Ternesse Helson Helchteren 14:00:00 H2H
Third Amateur Division Tienen Esperanza Pelt 14:00:00 H2H
Provincial Bertem-Leefdaal Linden 14:00:00 H2H
Provincial Liedekerke Veltem 14:00:00 H2H
Provincial SC Aarschot Huldenberg 14:00:00 H2H
NB III Videoton II Ménfőcsanak 14:00:00 H2H
NB III Puskás FC II Szabadkikötő 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Pardubice B 4 ‑ 3 Nachod 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Vysoke Myto 2 ‑ 4 Mseno 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Kolin 1 ‑ 1 Horky nad Jizerou 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Prerov 1 ‑ 2 Bospor Bohumín 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Vsetin Frydlant 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Opava B HFK Olomouc 14:00:00 H2H
Second League Mladost Lješkopolje 2 ‑ 2 Jedinstvo 14:00:00 H2H
2. SNL Jadran Dekani 2 ‑ 2 Radomlje 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Uhersky Brod 1 ‑ 1 Kromeriz 14:00:00 H2H
2. SNL NŠ Drava Nafta 14:00:00 H2H
2. SNL Ankaran Dob 14:00:00 H2H
Club Friendlies Mjallby Hammarby 14:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Borac Sakule Radnički Zrenjanin 14:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Dunav Stari Banovci OFK Vršac 14:00:00 H2H
Africa Cup Tunisia U23 South Sudan U23 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Malacky 2 ‑ 1 D. Luzna 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Rovinka 3 ‑ 3 Sl. Ivanka pri Dunaji 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Rohoznik Pezinok 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Bernolakovo Slovan Most 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Lozorno 2 ‑ 2 Raca 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Rusovce Tomasov 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Vajnory Bahon 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Presov B Šarišské Michalany 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Plavnica 1 ‑ 2 Stropkov 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Trencianske Teplice Gabčíkovo 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Malzenice Velke Ludince 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Nitra B 2 ‑ 1 FC Zlate Moravce B 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Belusa Trnava B 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Crystal FK Nove Zamky 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava MSK Povazska Bystrica 2 ‑ 1 Galanta 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Sala AFC Nove Mesto 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Púchov Kalna n. Hronom 14:00:00 H2H
Provincial Wuustwezel Lille 14:00:00 H2H
Provincial Sint-Job Witgoor Sport 14:00:00 H2H
Provincial Berg en Dal Eendracht Zoersel 14:00:00 H2H
Provincial Herentals Rochus Deurne 14:00:00 H2H
Provincial KVV Duffel Schriek 14:00:00 H2H
Provincial Retie Branddonk Berlaar-Heikant 14:00:00 H2H
Provincial Anderlues SG-Tertre-Hautrage 14:00:00 H2H
Provincial Beloil Mouscron-Peruwelz 14:00:00 H2H
Provincial Neufvilles RAS Monceau 14:00:00 H2H
Provincial Montignies Le Roeulx 14:00:00 H2H
Provincial Pâturages Houdeng 14:00:00 H2H
Provincial PAC Buzet Solre-sur-Sambre 14:00:00 H2H
Provincial Antoing Estaimbourg 14:00:00 H2H
Provincial Soignies Sports Gosselies Sports 14:00:00 H2H
Provincial Weerstand Koersel Vlijtingen 14:00:00 H2H
Provincial Melo Zonhoven Achel 14:00:00 H2H
Provincial Herkol HIH Hoepertingen 14:00:00 H2H
Provincial Rossignol La Roche 14:00:00 H2H
Provincial Marloie Sport Chaumont 14:00:00 H2H
Provincial Champlon Habay-la-Neuve 14:00:00 H2H
Provincial Ethe Belmont Jeunesse Freylangeoise 14:00:00 H2H
Provincial Libramont Saint-Hubert 14:00:00 H2H
Provincial Sartoise Gouvy 14:00:00 H2H
Provincial Lorraine Arlon Saint-Louis-Saint-Léger 14:00:00 H2H
National 3 SAG Cestas Les Genêts d'Anglet 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Rymarov 2 ‑ 3 Vrchovina 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Odra Petrkovice Unicov 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Lisen 1 ‑ 1 Vyškov 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Frydek-Mistek Velke Mezirici 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Valasske Mezirici Dolni Benesov 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Hodonin 2 ‑ 1 Otrokovice 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Hulin 3 ‑ 2 Hlucin 14:00:00 H2H
Oberliga Rain-Lech Regensburg II 14:00:00 H2H
Oberliga Wegberg-Beeck Alfter 14:00:00 H2H
Oberliga Breinig 5 ‑ 1 Friesdorf 14:00:00 H2H
Oberliga Freialdenhoven Hennef 14:00:00 H2H
Oberliga FC Viktoria 08 3 ‑ 3 Hurth 14:00:00 H2H
Oberliga Merten Düren Merzenich 14:00:00 H2H
Oberliga Siegburger VfL Vichttal 14:00:00 H2H
Oberliga Mechtersheim TuS Koblenz 14:00:00 H2H
Oberliga TuS RW Koblenz Engers 14:00:00 H2H
Oberliga FC Gutersloh 4 ‑ 2 Gievenbeck 14:00:00 H2H
Oberliga Holzwickeder SC 3 ‑ 2 Ahlen 14:00:00 H2H
Oberliga Ennepetal TuS Haltern 14:00:00 H2H
Oberliga Hammer SpVgg. 1 ‑ 3 Schalke II 14:00:00 H2H
Oberliga Brunninghausen 4 ‑ 3 Paderborn II 14:00:00 H2H
Oberliga Sprockhovel Eintracht Rheine 14:00:00 H2H
Club Friendlies Kongsvinger 1 ‑ 2 Degerfors 14:00:00 H2H
Club Friendlies Asane 1 ‑ 2 Nest-Sotra 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Sedlcany 3 ‑ 1 Sobeslav 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Rakovnik Tachov 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Prestice Beroun 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Klatovy Horovicko 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Aritma Prague 4 ‑ 1 Jindrichuv Hradec 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Mas Taborsko B Admira Prague 14:00:00 H2H
NB III Dabas Palhalma SE 14:00:00 H2H
NB III Paksi SE II Kozármisleny 14:00:00 H2H
NB III Sényő Carnifex Szolnoki MÁV 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Jirny Prevysov 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Stechovice 3 ‑ 2 Karlovy Vary 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Brozany Dobrovice 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Zivanice 2 ‑ 1 Kraluv Dvur 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Usti nad Orlici Zapy 14:00:00 H2H
3. Liga: CFL Olympia Radotin Vltavin 14:00:00 H2H
Denmark Series Odsherred Allerød 14:00:00 H2H
Oberliga Germania Ratingen 2 ‑ 1 Jahn Hiesfeld 14:00:00 H2H
Oberliga SC Velbert Meerbusch 14:00:00 H2H
Oberliga Speldorf 1 ‑ 4 FC Monheim 14:00:00 H2H
Oberliga SW Essen 2 ‑ 1 Dusseldorf-West 14:00:00 H2H
Oberliga TuRU Dusseldorf Hilden 14:00:00 H2H
Oberliga Union Nettetal 1 ‑ 1 SSVg Velbert 14:00:00 H2H
Oberliga Wolfenbuttel 1 ‑ 2 Bersenbruck 14:00:00 H2H
Friendlies Kazakhstan U21 1 ‑ 2 Estonia U21 14:00:00 H2H
III Liga Sroda 2 ‑ 4 Mieszko 14:00:00 H2H
Lfa First Division LISCR FC MC Breweries 14:00:00 H2H
Oberliga Blumenthaler Werder Bremen III 14:00:00 H2H
Oberliga Braunschweig II Spelle-Venhaus 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Kalinovo 1 ‑ 1 MSK Martin 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Liptovská Štiavnica Zarnovica 14:00:00 H2H
I Liga Warta Poznan 1 ‑ 1 Tychy 14:00:00 H2H
III Liga Sandomierz 2 ‑ 1 Czarni Polaniec 14:00:00 H2H
Club Friendlies Häcken 1 ‑ 2 GAIS 14:00:00 H2H
Euro Wales Slovakia 14:00:00 H2H
Euro Kazakhstan Russia 14:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Italy U17 W Slovenia U17 W 14:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Finland U17 W 1 ‑ 1 Austria U17 W 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Gelnica 1 ‑ 3 Vranov nad Topľou 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Spisska Nova Ves FC Kosice 14:00:00 H2H
3. Liga: Bratislava Humenné 3 ‑ 1 Snina 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Doubravka 1 ‑ 2 MFK Dobris 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Marianske Lazne Cizova 14:00:00 H2H
4. Liga: Division A Chomutov 2 ‑ 1 Tatran Rakovnik 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Gullegem 2 ‑ 2 Eppegem 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Petegem 1 ‑ 1 Harelbeke 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Wijgmaal 2 ‑ 1 Mandel United 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Diegem Sport 1 ‑ 3 Overijse 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Duffel 3 ‑ 2 Hades 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Vosselaar 4 ‑ 2 Heur Tongeren 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Hamme Temse 14:00:00 H2H
Second Amateur Division Spouwen-Mopertingen 1 ‑ 1 Patro Eisden 14:00:00 H2H
Oberliga Frisia Risum-Lindholm Inter Turkspor Kiel 14:00:00 H2H
National 3 Les Herbiers II Challans 14:00:00 H2H
Club Friendlies Levadia 3 ‑ 2 Metta-LU 13:30:00 H2H
Serie D Montegiorgio Pro Vasto 13:30:00 H2H
Serie D Darfo Boario Ambrosiana 13:30:00 H2H
Serie D Olympia Agnonese Savignanese 13:30:00 H2H
Serie D Pontisola 2 ‑ 3 Mantova 13:30:00 H2H
Serie D Pro Sesto 2 ‑ 3 Legnago Salus 13:30:00 H2H
Serie D Rezzato Como 13:30:00 H2H
Serie D Sondrio Virtus Bergamo 13:30:00 H2H
Serie D Villafranca Scanzorosciate 13:30:00 H2H
Serie D Virtus Don Bosco 4 ‑ 4 Adriese 13:30:00 H2H
Serie D Seregno 1 ‑ 1 Villa d'Alme 13:30:00 H2H
Serie D Palmese Bari 13:30:00 H2H
Serie D Nocerina 3 ‑ 3 Sancataldese 13:30:00 H2H
Serie D Locri 1909 3 ‑ 1 Acireale 13:30:00 H2H
Serie D Igea Virtus Roccella 13:30:00 H2H
Serie D Città di Messina Marsala 13:30:00 H2H
Serie D Gela 1 ‑ 6 Cittanovese 13:30:00 H2H
Serie D Castrovillari 1 ‑ 1 Turris Neapolis 13:30:00 H2H
Serie D Troina Rotonda 13:30:00 H2H
Serie D Giulianova Citta di Campobasso 13:30:00 H2H
Serie D Cesena 1 ‑ 2 Pineto 13:30:00 H2H
Serie D Ghivizzano Borgo Mozzano 2 ‑ 2 Real Forte Querceta 13:30:00 H2H
Serie D Inveruno 3 ‑ 2 Pro Dronero 13:30:00 H2H
Serie D Lecco 2 ‑ 1 Stresa 13:30:00 H2H
Serie D Nardò US Bitonto 13:30:00 H2H
Serie D Gravina Audace Cerignola 13:30:00 H2H
Serie D Borgosesia Calcio 2 ‑ 1 Chieri 13:30:00 H2H
Serie D Sarnese Picerno 13:30:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Proleter Mihajlovac Jošanica 13:30:00 H2H
Provincial Herk Torpedo Hasselt 13:30:00 H2H
Serie D Caratese Fezzanese 13:30:00 H2H
Serie D Casale Savona 13:30:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Drina Mokra Gora 13:30:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Provo Sumadija Arandelovac 13:30:00 H2H
Tweede Divisie De Treffers VVSB 13:30:00 H2H
Serie D Classe Pizzighettone 13:30:00 H2H
Serie D Axys Zola OltrepoVoghera 13:30:00 H2H
Serie D Calvina 1 ‑ 1 Modena 13:30:00 H2H
Serie D Ciliverghe Mazzano 2 ‑ 1 Mezzolara 13:30:00 H2H
Serie D Crema 2 ‑ 1 Lentigione 13:30:00 H2H
Serie D AC Fanfulla 1874 1 ‑ 1 Vigor Carpaneto 13:30:00 H2H
Serie D Fiorenzuola San Marino 13:30:00 H2H
Serie D Matelica Calcio 1 ‑ 1 Santarcangelo 13:30:00 H2H
Serie D Avezzano Jesina 13:30:00 H2H
Serie D Castelfidardo Calcio 3 ‑ 2 Isernia 13:30:00 H2H
Serie D Francavilla 2 ‑ 1 Forlì 13:30:00 H2H
Serie D Ligorna 1 ‑ 1 Lavagnese 13:30:00 H2H
Serie D Sestri Levante 1 ‑ 1 Milano City 13:30:00 H2H
Serie D Caronnese 3 ‑ 4 Ciserano 13:30:00 H2H
3. Division Omonia Psevda Olympiada Lympion 13:30:00 H2H
Serie D Tuttocuoio Mobilieri Ponsacco 13:30:00 H2H
Serie D Viareggio 1 ‑ 1 Sangiovannese 13:30:00 H2H
Serie D San Nicolò Sangiustese 13:30:00 H2H
Serie D Sammaurese Recanatese 13:30:00 H2H
Serie D Trastevere Calcio 3 ‑ 2 Anziolavinio 13:30:00 H2H
Serie D Vis Artena 1 ‑ 2 Avellino 13:30:00 H2H
Serie D Altamura 3 ‑ 1 Gragnano 13:30:00 H2H
Serie D Portici 1906 2 ‑ 2 Messina 13:30:00 H2H
Eerste Divisie G.A. Eagles 1 ‑ 2 Twente 13:30:00 H2H
Serie D Bra 3 ‑ 1 Borgaro 13:30:00 H2H
1. Liga Promotion Bellinzona 1 ‑ 1 Breitenrain 13:30:00 H2H
1. Liga Promotion Munsingen 2 ‑ 1 Bavois 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Catanzaro Sicula Leonzio 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Reggio Calabria Catania 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Viterbese Castrense 2 ‑ 2 Vibonese 13:30:00 H2H
Serie D Sassari Torres 1 ‑ 2 Latina 13:30:00 H2H
Serie D Budoni Albalonga 13:30:00 H2H
Serie D Monterosi FC Flaminia 13:30:00 H2H
Serie D Castiadas 1 ‑ 2 Lanusei 13:30:00 H2H
Serie D Lupa Roma 1 ‑ 1 Ladispoli 13:30:00 H2H
Serie D Pavia Adrense 13:30:00 H2H
Serie D Cassino Latte Dolce 13:30:00 H2H
Serie D Ostia Mare Lidocalcio Citta di Anagni 13:30:00 H2H
Serie D Aprilia Atletico 13:30:00 H2H
Serie D Montevarchi Calcio 3 ‑ 2 Prato 13:30:00 H2H
Serie D Gavorrano 2 ‑ 1 Aglianese 13:30:00 H2H
Serie D Cannara 1 ‑ 1 San Donato Tavarnelle 13:30:00 H2H
Serie D Scandicci 1 ‑ 3 Bastia Calcio 13:30:00 H2H
Serie D Arconatese 1 ‑ 2 Sanremese 13:30:00 H2H
Serie D Reggiana Sasso Marconi 13:30:00 H2H
Serie D Massese 1 ‑ 3 Pianese 13:30:00 H2H
Serie D Seravezza Pozzi Sporting Trestina 13:30:00 H2H
Serie D Sinalunghese 2 ‑ 1 Sangimignanosport 13:30:00 H2H
Derde Divisie OSS '20 Oostzaan 13:30:00 H2H
Provincial KV Tervuren-Duisburg Grimbergen 13:30:00 H2H
National 3 Fabrègues Ales 13:30:00 H2H
National 3 Rodez II Tarbes 13:30:00 H2H
Derde Divisie EVV 1 ‑ 1 TEC 13:30:00 H2H
Derde Divisie UNA 3 ‑ 1 Westlandia 13:30:00 H2H
Serie D US Calcio Caravaggese 3 ‑ 2 Olginatese 13:30:00 H2H
Serie D Belluno St. Georgen 13:30:00 H2H
Serie D Campodarsego Montebelluna 13:30:00 H2H
Serie D Cartigliano ArzignanoChiampo 13:30:00 H2H
Serie D Cjarlins Muzane Levico Terme 13:30:00 H2H
Serie D Delta Porto Tolle Feltre 13:30:00 H2H
Serie D Este Chions 13:30:00 H2H
Serie D Sandonà Tamai 13:30:00 H2H
Serie D Trento Calcio 1921 Clodiense 13:30:00 H2H
Serie D Citta di Fasano 4 ‑ 3 Nola 1925 13:30:00 H2H
Serie D Fidelis Andria Savoia 13:30:00 H2H
Serie D Francavilla 1 ‑ 3 Sorrento 13:30:00 H2H
Serie D Gelbison 1 ‑ 4 Taranto 13:30:00 H2H
Serie D Granata 1924 3 ‑ 1 Pomigliano 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Südtirol 2 ‑ 2 Vicenza 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Gubbio Renate 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Fermana Vis Pesaro 13:30:00 H2H
Serie C: Supercoppa Lega Finals Paganese 2 ‑ 2 Casertana 13:30:00 H2H
Second Amateur Division Waremme Wallonne Ciney 13:30:00 H2H
Mauritius: Mauritian League Quatre Bornes 1 ‑ 1 ASVP 13:15:00 H2H
Gamma Ethniki Pellana Panargiakos Argos 13:00:00 H2H
Mineiro 2 Uberlândia América TO 13:00:00 H2H
Derde Divisie USV Hercules Hsc 21 13:00:00 H2H
Derde Divisie Rosmalen Dongen 13:00:00 H2H
Derde Divisie KVV Quick 20 GOES 13:00:00 H2H
Derde Divisie ADO 20 Heemskerk 2 ‑ 2 Blauw Geel 13:00:00 H2H
Derde Divisie HBS 2 ‑ 3 HV & CV Quick 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Apollon Paralimniou 1 ‑ 2 Ethnikos Alexandroupoli 13:00:00 H2H
Africa Cup Zambia U23 Malawi U23 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Orfeas Xanthi Nestos Chrisoupolis 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Aspida Xanthi 1 ‑ 2 Kalampaki 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Kosmio 2 ‑ 4 Panserraikos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Kavala 2 ‑ 1 Alexandros Kilkis 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Ethnikos Sidirokastro Aris Avato 13:00:00 H2H
Regionalliga Egestorf-Langreder Hannover II 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Proodeftiki Anagennisi Ierapetra 13:00:00 H2H
Derde Divisie JVC Cuijk 2 ‑ 3 Jong Volendam 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Makedonikos Foufas 1 ‑ 1 Thriamvos Serviana 13:00:00 H2H
Oberliga Todesfelde 1 ‑ 1 NTSV Strand 08 13:00:00 H2H
Oberliga TSV Lagerdorf Schilksee 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Kalamata Ipato 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Panthiraikos Chalkis 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Katastari Eikosimia 13:00:00 H2H
Premier League Ethiopia Bunna Dedebit 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Keratsini 1 ‑ 3 Episkopi 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Korinthos 1 ‑ 1 Thyella Kamari 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Mandraikos 1 ‑ 2 Asteras Vlachioti 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Palliniakos 1 ‑ 1 Paniliakos 13:00:00 H2H
Regionalliga Holstein Kiel II 2 ‑ 2 Oldenburg 13:00:00 H2H
Regionalliga VfL Oldenburg Jeddeloh 13:00:00 H2H
Club Friendlies Akropolis Dalkurd 13:00:00 H2H
Regionalliga Norderstedt Drochtersen-Assel 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Langadas Elpis Skoutari 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Triglia Olympiakos Kyminion 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Ermis Amyntaio 1 ‑ 2 Meliteas Melitis 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Makedonikos 2 ‑ 1 Agrotikos Asteras 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Niki Agkathia Edessaikos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki PAO Koufalion Anagennisi Giannitsa 13:00:00 H2H
Oberliga Pinneberg 1 ‑ 3 Concordia 13:00:00 H2H
Oberliga Niendorfer TSV 2 ‑ 1 Sasel 13:00:00 H2H
Oberliga Altona Curslack-Neuengamme 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki PAO Vardas Foivos Kremasti 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Panarkadikos 1 ‑ 1 Amvrysseas 13:00:00 H2H
Oberliga Schwabmunchen 2 ‑ 1 Hankofen-Hailing 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Ilisiakos Charavgiakos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Ampelakiakos Salamis 1 ‑ 2 Ionikos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Agios Ierotheos Egaleo 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Agioi Anargyroi 1 ‑ 3 Aiolikos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki AE Neapolis 1 ‑ 1 Ethnikos Piraeus 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Acharnaikos 1 ‑ 1 Niki Tragano 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Anagennisi Karditsas Olympiakos Volos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Panegialios 3 ‑ 1 Panamvrakakikos 13:00:00 H2H
Paulista A3 Olimpia Olimpia 13:00:00 H2H
Paulista A2 Penapolense Nacional SP 13:00:00 H2H
Paulista A2 Portuguesa Santista São Bernardo FC 13:00:00 H2H
Paulista A2 Juventus Santo André 13:00:00 H2H
Paulista A3 Taboão da Serra Capivariano 13:00:00 H2H
Paulista A3 EC São Bernardo Osasco Audax 13:00:00 H2H
Paulista A3 Comercial Barretos 13:00:00 H2H
Paulista A3 Monte Azul Batatais 13:00:00 H2H
Bundesliga Women Wolfsburg W B. Monchengladbach W 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Apollon Eretria Kallithea 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Atromitos Piraeus 2 ‑ 5 Aeek Inka 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Enosi Lerna 1 ‑ 2 Pamisos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Ermionidas-Ermis 2 ‑ 4 Aspropyrgos Enosis 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Ialysos Diagoras Vrachneika 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Diagoras Panopoulou 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Giouchtas 1 ‑ 3 Atsalenios 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Fokikos 1 ‑ 1 Asteras Itea 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Thiseas Agria 2 ‑ 2 Meteora 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Sellana 1 ‑ 2 Pierikos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Kronos Argyrades Nafpaktiakos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki M. Alexandros Kallithea 2 ‑ 1 Souli Paramythia 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Lefkimmi 1 ‑ 2 Acheron Kanalaki 13:00:00 H2H
Oberliga Ammerthal 1 ‑ 2 Seligenporten 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Almopos 1 ‑ 1 Aris Palaiochori 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Niki Volos 3 ‑ 2 Almyros 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Stylida 1 ‑ 2 Oikonomos 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Achilleas Neokaisareia Apollon Makrychori 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Tilikratis Grevena Aerata 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Thesprotos Floriada 13:00:00 H2H
Gamma Ethniki Keravnos Pernis 5 ‑ 4 Aetos Orfani 13:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Bangladesh U23 Palestine U23 13:00:00 H2H
1st Division Lyngby Silkeborg 12:45:00 H2H
1st Division HB Køge 1 ‑ 2 Hvidovre 12:45:00 H2H
1st Division Viborg 1 ‑ 1 Helsingor 12:45:00 H2H
1st Division Roskilde 2 ‑ 1 Thisted FC 12:45:00 H2H
1st Division Fredericia 2 ‑ 1 Nykobing 12:45:00 H2H
1st Division Naestved F. Amager 12:45:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Laos U23 Malaysia U23 12:45:00 H2H
Regionalliga Bischofswerdaer 2 ‑ 1 Viktoria Berlin 12:30:00 H2H
Regionalliga BFC Dynamo Hertha Berlin II 12:30:00 H2H
Regionalliga Babelsberg Oberlausitz 12:30:00 H2H
Regionalliga Erfurt Nordhausen 12:30:00 H2H
Regionalliga Auerbach 2 ‑ 3 Rathenow 12:30:00 H2H
Regionalliga Furstenwalde Meuselwitz 12:30:00 H2H
Regionalliga Halberstadt Lokomotive Leipzig 12:30:00 H2H
Regionalliga Chemnitzer Bautzen 12:30:00 H2H
Regionalliga BAK '07 2 ‑ 1 Altglienicke 12:30:00 H2H
2nd Division Ringkobing Tarup-Paarup 12:30:00 H2H
2nd Division Aarhus Fremad 3 ‑ 2 Kjellerup 12:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Tajikistan U23 India U23 12:00:00 H2H
Premier League Posta Rangers KCB 12:00:00 H2H
Club Friendlies Molde 4 ‑ 1 Ostersunds 12:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Indonesia U23 Vietnam U23 12:00:00 H2H
Club Friendlies MyPa PEPO 12:00:00 H2H
Club Friendlies KuPS 2 ‑ 1 SJK 12:00:00 H2H
Club Friendlies Varnamo Eskilsminne 12:00:00 H2H
Club Friendlies AIK 2 ‑ 2 Brommapojkarna 12:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification India U23 Uzbekistan U23 12:00:00 H2H
FNL FK Chimki Moskovska oblast Zenit Petersburg 2 12:00:00 H2H
Friendlies North Macedonia U21 Latvia U21 12:00:00 H2H
2nd Division Skive 2 ‑ 1 Dalum IF 12:00:00 H2H
2nd Division Avarta 2 ‑ 1 Skovshoved 12:00:00 H2H
Premier League Awassa Kenema 2 ‑ 2 Fasil Ketema 12:00:00 H2H
Premier League Ocean Kerch SKCHF Sevastopol 12:00:00 H2H
Premier League Shire Endaselassie Bahardar 12:00:00 H2H
Club Friendlies K. Oslo Baerum Sportsklubb 12:00:00 H2H
Premier League Mekelle Kenema 1 ‑ 1 Welwalo Adigrat Uni 12:00:00 H2H
Denmark Series Vatanspor Djursland 12:00:00 H2H
Denmark Series Holstebro Aarhus Fremad II 12:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage England U17 Croatia U17 12:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage England U17 W Hungary U17 W 11:45:00 H2H
Friendlies Japan U18 1 ‑ 2 Czech Republic U18 11:30:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Cambodia U23 1 ‑ 6 South Korea U23 11:30:00 H2H
FNL Spartak Moscow 2 1 ‑ 2 Nizhny Novgorod 11:30:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Macau U23 Myanmar U23 11:30:00 H2H
Eerste Divisie Sparta Rotterdam Nijmegen 11:15:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Turkmenistan U23 Iraq U23 11:15:00 H2H
Tercera Division UD San Fernando 6 ‑ 1 Unión Sur Yaiza 11:00:00 H2H
Tercera Division Lanzarote 2 ‑ 1 Las Palmas III 11:00:00 H2H
FNL Shinnik Yaroslavl Armavir 11:00:00 H2H
Friendlies England U18 3 ‑ 2 Mexico U18 11:00:00 H2H
Tercera Division Villa Santa Brígida Las Zocas 11:00:00 H2H
Junioren Bundesliga North TSV Havelse U19 1 ‑ 1 Osnabruck U19 11:00:00 H2H
III Liga Bron Radom 3 ‑ 1 T. Mazowiecki 11:00:00 H2H
2a Divisió Jenlai Extremenya 11:00:00 H2H
Tercera Division Buzanada 2 ‑ 1 El Cotillo 11:00:00 H2H
Tercera Division Tenerife II 2 ‑ 3 Atlético Tacoronte 11:00:00 H2H
FNL F. Voronezh 1 ‑ 1 Baltika 11:00:00 H2H
Tercera Division Tenisca Unión Viera 11:00:00 H2H
FNL Chertanovo M. FC Tambov 11:00:00 H2H
Tercera Division La Cuadra Mensajero 11:00:00 H2H
FNL Sochi SKA Khabarovsk 11:00:00 H2H
Segunda División Rayo Majadahonda Numancia 11:00:00 H2H
III Liga Pelikan Victoria Sulejówek 10:15:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Polet Ljubić Priboj 10:00:00 H2H
Europe: Euro U17 Women - First Stage Denmark U17 W Iceland U17 W 10:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Pakistan U23 Tajikistan U23 10:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade SFS Borac Dunav Prahovo 10:00:00 H2H
III Liga Pogon Szczecin II B. Gdynia 10:00:00 H2H
FNL R. Volgograd Sibir 10:00:00 H2H
3. HNL Trnje HAŠK 10:00:00 H2H
Friendlies Chinese Taipei Solomon Islands 10:00:00 H2H
Oberliga HEBC Hamburg TSV Buchholz 08 09:45:00 H2H
Oberliga Teutonia Ottensen Condor Hamburg 09:45:00 H2H
2. liga Petržalka akadémia 1 ‑ 1 I. Bratislava 09:30:00 H2H
3. Liga: Bratislava Slovan Bratislava B 5 ‑ 2 Devinska N. Ves 09:30:00 H2H
Club Friendlies FCSB Progresul Spartac 09:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Brunei U23 Thailand U23 09:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Mongolia U23 Hong Kong U23 09:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification East Timor U23 Japan U23 08:30:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Chinese Taipei U23 Australia U23 08:30:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Philippines U23 China U23 08:30:00 H2H
Brisbane Acacia Ridge Caboolture 08:00:00 H2H
FNL Tomsk M. Saransk 08:00:00 H2H
Brisbane Toowong The Gap 08:00:00 H2H
Yi League Taizhou Yuanda 1 ‑ 2 Qingdao Jonoon 07:00:00 H2H
J2 League Renofa Yamaguchi Tochigi 07:00:00 H2H
Npl Queensland Gold Coast United Brisbane Olympic 06:00:00 H2H
Npl Queensland Sunshine Coast Western Pride 06:00:00 H2H
New South Wales Sydney United Wollongong Wolves (Aus) 06:00:00 H2H
Npl Nsw Sydney United 2 ‑ 2 Wollongong Wolves (Aus) 06:00:00 H2H
Queensland: Queensland Sunshine Coast Western Pride 06:00:00 H2H
Queensland: Queensland Gold Coast United Olympic 06:00:00 H2H
HKFA 1st Division South China Central & Western 05:30:00 H2H
New South Wales Rockdale City Suns Hakoah Sydney City 05:30:00 H2H
Npl Nsw Rockdale City Suns Hakoah Sydney (Aus) 05:30:00 H2H
New South Wales Sydney Olympic Blacktown City 05:00:00 H2H
Npl Nsw Sydney Olympic 3 ‑ 3 Blacktown City 05:00:00 H2H
J2 League Montedio Yamagata 1 ‑ 1 Ryūkyū 05:00:00 H2H
J2 League Tokushima 1 ‑ 1 Verdy 05:00:00 H2H
Primera A Patriotas La Equidad 05:00:00 H2H
Primera A Ind. Medellin 4 ‑ 1 Envigado 05:00:00 H2H
Primera A America De Cali Jaguares de Cordoba 05:00:00 H2H
Primera A Itagüí Ditaires Bucaramanga 05:00:00 H2H
Primera A Dep. Pasto Millonarios 05:00:00 H2H
Primera A Cúcuta Deportivo 1 ‑ 3 Atl. Nacional 05:00:00 H2H
J2 League Chiba 1 ‑ 1 Kyoto 05:00:00 H2H
Primera A Petrolera Dep. Cali 05:00:00 H2H
Primera A Deportes Tolima Unión Magdalena 05:00:00 H2H
Asia: Afc Championship U23 - Qualification Singapore U23 1 ‑ 1 North Korea U23 05:00:00 H2H
FNL Luch 1 ‑ 1 Tyumen 05:00:00 H2H
Primera A Junior Huila 05:00:00 H2H
Primera A Santa Fe Once Caldas 05:00:00 H2H
J3 League Kataller Toyama Thespa Kusatsu 05:00:00 H2H
J3 League Gamba Osaka U23 Giravanz Kitakyushu 05:00:00 H2H