Norway - Division 3 2020

Home 1 X 2 Away Time
Aug 14, 2020
Tromsø II Junkeren 14:00:00 H2H
Skjervoy Finnsnes 17:30:00 H2H
Aug 15, 2020
Lysekloster Frigg 11:00:00 H2H
Stord Fjøra 11:00:00 H2H
Brodd Mandalskameratene PSTP H2H
Bjarg Lyn 11:30:00 H2H
Tynset Tiller 12:00:00 H2H
Halsen Assiden 12:00:00 H2H
Pors Grenland Flint 12:00:00 H2H
Orkla Spjelkavik 12:00:00 H2H
Gjellerasen Nybergsund 12:00:00 H2H
Junkeren Mjølner PSTP H2H
Fana Sandvikens 13:00:00 H2H
Veres-Rivne Hinna 13:00:00 H2H
Sogndal 2 Os 13:00:00 H2H
Brodd Vindbjart 13:00:00 H2H
Staal Jorpeland Hinna PSTP H2H
Vindbjart Viking 2 PSTP H2H
Rana Skanland 14:00:00 H2H
Donn Åkra 14:00:00 H2H
Gjovik-Lyn Lorenskog 14:00:00 H2H
Kolstad Strindheim 14:00:00 H2H
IF Ready Brann 2 14:00:00 H2H
Orn Follo 14:00:00 H2H
Melhus Traeff PSTP H2H
Fyllingsdalen Årdal 14:00:00 H2H
Elverum Raufoss 2 PSTP H2H
Gjellerasen Funnefoss - Vormsund PSTP H2H
Gjovik-Lyn Lillestrom 2 PSTP H2H
Kongsvinger 2 Rommen SK PSTP H2H
Lorenskog Ull/Kisa 2 PSTP
Toten Nybergsund PSTP H2H
Follo Strømsgodset II PSTP H2H
Krakeroy Sarpsborg 2 PSTP H2H
Mjondalen 2 Oppsal PSTP H2H
Åkra Sola PSTP H2H
Start 2 Donn PSTP H2H
Vidar Madla IL PSTP H2H
Årdal Sogndal 2 PSTP H2H
Bjarg Stord PSTP H2H
Fana Os PSTP H2H
Fjøra Brann 2 PSTP H2H
Lysekloster Lyn PSTP H2H
Byåsen Kolstad PSTP H2H
Spjelkavik NTNUI PSTP H2H
Strindheim Molde 2 PSTP H2H
Tiller Ranheim 2 PSTP H2H
Finnsnes Rana PSTP H2H
Skanland Melbo PSTP H2H
Stabæk II Bodø - Glimt II PSTP H2H
Aug 16, 2020
Staal Jorpeland Djerv 1919 12:00:00 H2H
Oppsal Krakeroy 13:00:00 H2H
Nordstrand Mjølner 14:00:00 H2H
Ullern Skjervoy PSTP H2H
Bodø - Glimt II Melbo 16:30:00 H2H
Aug 17, 2020
Tynset Aalesund II PSTP H2H
Vidar Start 2 16:00:00 H2H
Byåsen Molde 2 16:00:00 H2H
Ranheim 2 NTNUI 16:00:00 H2H
Lokomotiv Oslo Stabæk II 16:30:00 H2H
Viking 2 Sola 17:00:00 H2H
Mjondalen 2 Sarpsborg 2 17:00:00 H2H
Volda Aalesund II 17:00:00 H2H
Strømsgodset II Honefoss 17:00:00 H2H
Funnefoss - Vormsund Lillestrom 2 17:00:00 H2H
Grorud II Elverum 17:00:00 H2H
Skeid II Ullern 17:00:00 H2H
Ull/Kisa 2 Toten 18:00:00
Fredrikstad II Eik-Tønsberg 18:00:00 H2H
Brumunddal Raufoss 2 18:00:00 H2H
Rommen SK Kongsvinger 2 18:00:00 H2H
Aug 18, 2020
Mandalskameratene Madla IL 17:00:00 H2H
Aug 20, 2020
Vidar Brodd 17:00:00 H2H
Aug 21, 2020
Eik-Tønsberg Oppsal 17:00:00 H2H
Spjelkavik Volda 17:00:00 H2H
Aug 22, 2020
Melbo Rana 12:00:00 H2H
Hinna Mandalskameratene 12:00:00 H2H
Tiller Melhus 12:00:00 H2H
Junkeren Skeid II 13:00:00 H2H
Åkra Djerv 1919 13:00:00 H2H
Vindbjart Staal Jorpeland 13:00:00 H2H
Frigg Fana 13:00:00 H2H
Os Fyllingsdalen 13:00:00 H2H
Sola Veres-Rivne 13:00:00 H2H
Molde 2 Orkla 14:00:00 H2H
Stabæk II Skjervoy 14:00:00 H2H
NTNUI Byåsen 14:00:00 H2H
Lorenskog Funnefoss - Vormsund 14:00:00 H2H
Follo Halsen 14:00:00 H2H
Krakeroy Pors Grenland 14:00:00 H2H
Nybergsund Rommen SK 14:00:00 H2H
Strindheim Ranheim 2 14:00:00 H2H
Lyn Årdal 14:00:00 H2H
Tynset Kolstad 14:00:00 H2H
Aug 23, 2020
Finnsnes Ullern 12:00:00 H2H
Stord Lysekloster 13:00:00 H2H
Fjøra IF Ready 14:00:00 H2H
Skanland Lokomotiv Oslo 15:00:00 H2H
Nordstrand Bodø - Glimt II 15:00:00 H2H
Aug 24, 2020
Sandvikens Sogndal 2 15:30:00 H2H
Assiden Mjondalen 2 16:00:00 H2H
Start 2 Donn 16:00:00 H2H
Mjølner Tromsø II 16:00:00 H2H
Flint Strømsgodset II 17:00:00 H2H
Elverum Ull/Kisa 2 17:00:00
Honefoss Fredrikstad II 17:00:00 H2H
Madla IL Viking 2 17:00:00 H2H
Brann 2 Bjarg 17:00:00 H2H
Sarpsborg 2 Orn 17:00:00 H2H
Lillestrom 2 Brumunddal 17:00:00 H2H
Traeff Aalesund II 17:00:00 H2H
Toten Grorud II 17:00:00 H2H
Raufoss 2 Gjovik-Lyn 17:30:00 H2H
Kongsvinger 2 Gjellerasen 18:00:00 H2H
Aug 27, 2020
Årdal Os 16:00:00 H2H
Aug 29, 2020
Brodd Hinna 11:00:00 H2H
Sogndal 2 Lyn 11:00:00 H2H
IF Ready Stord 11:00:00 H2H
Fyllingsdalen Frigg 11:00:00 H2H
Skjervoy Melbo 11:00:00 H2H
Djerv 1919 Vidar 12:00:00 H2H
Oppsal Honefoss 12:00:00 H2H
Melhus NTNUI 12:00:00 H2H
Gjellerasen Toten 12:00:00 H2H
Mjondalen 2 Flint 12:00:00 H2H
Viking 2 Mandalskameratene 12:00:00 H2H
Pors Grenland Halsen 12:00:00 H2H
Byåsen Spjelkavik 12:00:00 H2H
Veres-Rivne Madla IL 13:00:00 H2H
Donn Sola 13:00:00 H2H
Staal Jorpeland Åkra 13:00:00 H2H
Strømsgodset II Follo 13:00:00 H2H
Orn Krakeroy 14:00:00 H2H
Tromsø II Nordstrand 14:00:00 H2H
Molde 2 Tiller 14:00:00 H2H
Fana Bjarg 14:00:00 H2H
Aalesund II Tynset 14:00:00 H2H
Brumunddal Gjovik-Lyn 14:00:00 H2H
Kolstad Traeff 14:00:00 H2H
Orkla Strindheim 14:00:00 H2H
Volda Ranheim 2 16:00:00 H2H
Aug 30, 2020
Bodø - Glimt II Junkeren 11:00:00 H2H
Lysekloster Fjøra 13:00:00 H2H
Lokomotiv Oslo Mjølner 14:00:00 H2H
Ullern Skanland 14:00:00 H2H
Rana Finnsnes 14:45:00 H2H
Aug 31, 2020
Vindbjart Start 2 16:00:00 H2H
Nybergsund Kongsvinger 2 17:00:00 H2H
Sarpsborg 2 Eik-Tønsberg 17:00:00 H2H
Elverum Raufoss 2 17:00:00 H2H
Skeid II Stabæk II 17:00:00 H2H
Brann 2 Sandvikens 17:00:00 H2H
Grorud II Lorenskog 17:00:00 H2H
Rommen SK Lillestrom 2 18:00:00 H2H
Fredrikstad II Assiden 18:00:00 H2H
Ull/Kisa 2 Funnefoss - Vormsund 18:00:00
Sep 3, 2020
Hinna Staal Jorpeland 16:00:00 H2H
Sep 4, 2020
Lorenskog Ull/Kisa 2 16:00:00
Madla IL Djerv 1919 17:00:00 H2H
Sep 5, 2020
Lysekloster IF Ready 11:00:00 H2H
Strindheim Melhus 12:00:00 H2H
Brumunddal Gjellerasen 12:00:00 H2H
Halsen Orn 12:00:00 H2H
Lyn Os 12:00:00 H2H
Eik-Tønsberg Honefoss 12:00:00 H2H
Sola Start 2 13:00:00 H2H
Sandvikens Årdal 13:00:00 H2H
Mandalskameratene Brodd 13:00:00 H2H
Bjarg Fyllingsdalen 13:00:00 H2H
Krakeroy Strømsgodset II 13:00:00 H2H
Viking 2 Donn 13:00:00 H2H
Stord Fana 13:00:00 H2H
Vidar Veres-Rivne 13:00:00 H2H
Toten Rommen SK 14:00:00 H2H
Spjelkavik Aalesund II 14:00:00 H2H
Tynset Orkla 14:00:00 H2H
Funnefoss - Vormsund Kongsvinger 2 14:00:00 H2H
Gjovik-Lyn Grorud II 14:00:00 H2H
Follo Oppsal 14:00:00 H2H
Ranheim 2 Kolstad 14:00:00 H2H
Tiller Byåsen 14:00:00 H2H
Skanland Bodø - Glimt II 14:00:00 H2H
Traeff Volda 14:00:00 H2H
Åkra Vindbjart 14:00:00 H2H
Sep 6, 2020
Assiden Sarpsborg 2 12:00:00 H2H
Junkeren Skjervoy 12:00:00 H2H
Finnsnes Lokomotiv Oslo 13:00:00 H2H
Melbo Stabæk II 14:00:00 H2H
Sep 7, 2020
Rana Tromsø II 13:00:00 H2H
Mjølner Ullern 14:00:00 H2H
NTNUI Molde 2 16:00:00 H2H
Nordstrand Skeid II 16:30:00 H2H
Flint Fredrikstad II 17:00:00 H2H
Lillestrom 2 Elverum 17:00:00 H2H
Frigg Sogndal 2 17:00:00 H2H
Pors Grenland Mjondalen 2 17:00:00 H2H
Raufoss 2 Nybergsund 17:30:00 H2H
Sep 9, 2020
Fjøra Brann 2 16:00:00 H2H
Sep 11, 2020
Djerv 1919 Hinna 17:00:00 H2H
Sep 12, 2020
Staal Jorpeland Sola 12:00:00 H2H
Assiden Eik-Tønsberg 12:00:00 H2H
Oppsal Halsen 12:00:00 H2H
Volda Kolstad 12:00:00 H2H
Fyllingsdalen Lyn 12:00:00 H2H
Årdal Bjarg 12:00:00 H2H
Aalesund II Strindheim 12:00:00 H2H
NTNUI Tiller 12:00:00 H2H
IF Ready Frigg 12:00:00 H2H
Gjellerasen Funnefoss - Vormsund 12:00:00 H2H
Veres-Rivne Mandalskameratene 12:00:00 H2H
Rommen SK Lorenskog 12:00:00 H2H
Fana Lysekloster 13:00:00 H2H
Donn Vidar 13:00:00 H2H
Vindbjart Madla IL 13:00:00 H2H
Melbo Finnsnes 14:00:00 H2H
Honefoss Follo 14:00:00 H2H
Byåsen Tynset 14:00:00 H2H
Orkla Traeff 14:00:00 H2H
Elverum Gjovik-Lyn 14:00:00 H2H
Start 2 Åkra 14:00:00 H2H
Nybergsund Toten 14:00:00 H2H
Os Sandvikens 15:00:00 H2H
Sep 13, 2020
Skjervoy Nordstrand 12:00:00 H2H
Lokomotiv Oslo Rana 12:30:00 H2H
Bodø - Glimt II Tromsø II 13:00:00 H2H
Fredrikstad II Pors Grenland 14:00:00 H2H
Skeid II Mjølner 14:00:00 H2H
Stabæk II Skanland 14:00:00 H2H
Ullern Junkeren 15:00:00 H2H
Sep 14, 2020
Melhus Ranheim 2 16:00:00 H2H
Sogndal 2 Fjøra 17:00:00 H2H
Molde 2 Spjelkavik 17:00:00 H2H
Grorud II Brumunddal 17:00:00 H2H
Brann 2 Stord 17:00:00 H2H
Mjondalen 2 Krakeroy 17:00:00 H2H
Sarpsborg 2 Flint 17:00:00 H2H
Strømsgodset II Orn 17:00:00 H2H
Brodd Viking 2 17:00:00 H2H
Ull/Kisa 2 Raufoss 2 18:00:00
Kongsvinger 2 Lillestrom 2 18:00:00 H2H
Sep 17, 2020
Vidar Staal Jorpeland 16:00:00 H2H
Sep 19, 2020
Flint Assiden 12:00:00 H2H
Lysekloster Fyllingsdalen 12:00:00 H2H
Rana Skjervoy 12:00:00 H2H
Tynset Volda 12:00:00 H2H
Sandvikens Lyn 12:00:00 H2H
Brumunddal Nybergsund 12:00:00 H2H
Mandalskameratene Djerv 1919 13:00:00 H2H
Sola Vindbjart 13:00:00 H2H
IF Ready Fana 13:00:00 H2H
Hinna Donn 13:00:00 H2H
Viking 2 Veres-Rivne 13:00:00 H2H
Fjøra Os 13:00:00 H2H
Traeff Byåsen 14:00:00 H2H
Orn Oppsal 14:00:00 H2H
Skanland Melbo 14:00:00 H2H
Kolstad Melhus 14:00:00 H2H
Tiller Orkla 14:00:00 H2H
Nordstrand Ullern 14:00:00 H2H
Funnefoss - Vormsund Rommen SK 14:00:00 H2H
Spjelkavik NTNUI 14:00:00 H2H
Krakeroy Honefoss 14:00:00 H2H
Lorenskog Elverum 14:00:00 H2H
Stord Årdal 14:00:00 H2H
Sep 20, 2020
Junkeren Lokomotiv Oslo 12:00:00 H2H
Mjølner Bodø - Glimt II 15:00:00 H2H
Sep 21, 2020
Tromsø II Skeid II 12:00:00 H2H
Ranheim 2 Aalesund II 13:30:00 H2H
Finnsnes Stabæk II 15:00:00 H2H
Bjarg Sogndal 2 15:30:00 H2H
Gjovik-Lyn Ull/Kisa 2 15:30:00
Frigg Brann 2 15:30:00 H2H
Follo Fredrikstad II 16:00:00 H2H
Toten Kongsvinger 2 16:00:00 H2H
Madla IL Start 2 16:00:00 H2H
Halsen Strømsgodset II 17:00:00 H2H
Strindheim Molde 2 17:00:00 H2H
Eik-Tønsberg Mjondalen 2 17:00:00 H2H
Lillestrom 2 Gjellerasen 17:00:00 H2H
Pors Grenland Sarpsborg 2 17:00:00 H2H
Åkra Brodd 17:30:00 H2H
Raufoss 2 Grorud II 17:30:00 H2H
Sep 24, 2020
Donn Mandalskameratene 16:00:00 H2H
Sep 25, 2020
Molde 2 Traeff 16:30:00 H2H
Åkra Sola 17:00:00 H2H
Skjervoy Tromsø II 17:15:00 H2H
Sep 26, 2020
Sogndal 2 IF Ready 11:00:00 H2H
Lokomotiv Oslo Nordstrand 11:00:00 H2H
Bjarg Frigg 11:00:00 H2H
Djerv 1919 Viking 2 12:00:00 H2H
Staal Jorpeland Madla IL 12:00:00 H2H
Melhus Volda 12:00:00 H2H
Assiden Pors Grenland 12:00:00 H2H
Lyn Fjøra 12:00:00 H2H
Tiller Spjelkavik 12:00:00 H2H
Gjellerasen Lorenskog 12:00:00 H2H
Vindbjart Vidar 13:00:00 H2H
Os Lysekloster 13:00:00 H2H
Sandvikens Stord 13:00:00 H2H
Veres-Rivne Brodd 13:00:00 H2H
Fyllingsdalen Fana 13:00:00 H2H
NTNUI Tynset 14:00:00 H2H
Toten Lillestrom 2 14:00:00 H2H
Byåsen Strindheim 14:00:00 H2H
Finnsnes Skanland 14:00:00 H2H
Nybergsund Gjovik-Lyn 14:00:00 H2H
Honefoss Halsen 14:00:00 H2H
Aalesund II Kolstad 14:00:00 H2H
Eik-Tønsberg Flint 14:00:00 H2H
Sep 27, 2020
Stabæk II Mjølner 12:00:00 H2H
Ullern Rana 13:00:00 H2H
Start 2 Hinna 13:00:00 H2H
Melbo Junkeren 14:00:00 H2H
Sep 28, 2020
Skeid II Bodø - Glimt II 14:00:00 H2H
Funnefoss - Vormsund Raufoss 2 15:00:00 H2H
Årdal Brann 2 15:30:00 H2H
Strømsgodset II Oppsal 17:00:00 H2H
Orkla Ranheim 2 17:00:00 H2H
Rommen SK Grorud II 17:00:00 H2H
Mjondalen 2 Orn 17:00:00 H2H
Kongsvinger 2 Elverum 18:00:00 H2H
Sarpsborg 2 Follo 18:00:00 H2H
Fredrikstad II Krakeroy 18:00:00 H2H
Ull/Kisa 2 Brumunddal 18:00:00
Oct 1, 2020
Hinna Åkra 16:00:00 H2H
Madla IL Vidar 17:00:00 H2H
Oct 3, 2020
Tromsø II Lokomotiv Oslo 10:30:00 H2H
IF Ready Fyllingsdalen 12:00:00 H2H
Brumunddal Rommen SK 12:00:00 H2H
Oppsal Pors Grenland 12:00:00 H2H
Strindheim Tiller 12:00:00 H2H
Fjøra Sandvikens 12:00:00 H2H
Kolstad Spjelkavik 12:00:00 H2H
Honefoss Assiden 12:00:00 H2H
Follo Flint 12:00:00 H2H
Lillestrom 2 Nybergsund 13:00:00 H2H
Veres-Rivne Staal Jorpeland 13:00:00 H2H
Lysekloster Bjarg 13:00:00 H2H
Brodd Sola 13:00:00 H2H
Djerv 1919 Donn 13:00:00 H2H
Viking 2 Vindbjart 13:00:00 H2H
Gjovik-Lyn Funnefoss - Vormsund 14:00:00 H2H
Frigg Årdal 14:00:00 H2H
Elverum Toten 14:00:00 H2H
Aalesund II NTNUI 14:00:00 H2H
Traeff Tynset 14:00:00 H2H
Volda Orkla 14:00:00 H2H
Oct 4, 2020
Bodø - Glimt II Rana 12:00:00 H2H
Mjølner Melbo 13:00:00 H2H
Stord Lyn 13:30:00 H2H
Ullern Skjervoy 14:00:00 H2H
Orn Fredrikstad II 14:00:00 H2H
Junkeren Finnsnes 14:00:00 H2H
Skeid II Skanland 14:00:00 H2H
Oct 5, 2020
Fana Sogndal 2 15:00:00 H2H
Melhus Molde 2 16:00:00 H2H
Ranheim 2 Byåsen 16:00:00 H2H
Mandalskameratene Start 2 16:00:00 H2H
Nordstrand Stabæk II 16:30:00 H2H
Halsen Mjondalen 2 17:00:00 H2H
Lorenskog Kongsvinger 2 17:00:00 H2H
Strømsgodset II Eik-Tønsberg 17:00:00 H2H
Grorud II Ull/Kisa 2 17:00:00
Krakeroy Sarpsborg 2 17:00:00 H2H
Brann 2 Os 17:00:00 H2H
Raufoss 2 Gjellerasen 17:30:00 H2H
Oct 8, 2020
Rommen SK Ull/Kisa 2 16:00:00
Molde 2 Aalesund II 17:00:00 H2H
Oct 10, 2020
Skjervoy Skeid II 11:00:00 H2H
Sandvikens Frigg 11:00:00 H2H
Os IF Ready 11:00:00 H2H
Sogndal 2 Stord 11:00:00 H2H
Eik-Tønsberg Follo 12:00:00 H2H
Tiller Ranheim 2 12:00:00 H2H
Toten Raufoss 2 12:00:00 H2H
Melbo Tromsø II 12:00:00 H2H
Rana Junkeren 12:00:00 H2H
Åkra Madla IL 12:00:00 H2H
Vidar Mandalskameratene 12:00:00 H2H
Vindbjart Djerv 1919 12:00:00 H2H
Pors Grenland Orn 12:00:00 H2H
Assiden Strømsgodset II 12:00:00 H2H
NTNUI Volda 12:00:00 H2H
Kongsvinger 2 Brumunddal 12:00:00 H2H
Donn Veres-Rivne 13:00:00 H2H
Start 2 Brodd 13:00:00 H2H
Bjarg Fjøra 13:00:00 H2H
Gjellerasen Grorud II 13:00:00 H2H
Sola Hinna 13:00:00 H2H
Lyn Fana 13:00:00 H2H
Spjelkavik Traeff 14:00:00 H2H
Mjondalen 2 Honefoss 14:00:00 H2H
Orkla Melhus 14:00:00 H2H
Nybergsund Lorenskog 14:00:00 H2H
Byåsen Kolstad 14:00:00 H2H
Tynset Strindheim 14:00:00 H2H
Funnefoss - Vormsund Elverum 14:00:00 H2H
Flint Krakeroy 14:00:00 H2H
Oct 11, 2020
Finnsnes Nordstrand 12:00:00 H2H
Staal Jorpeland Viking 2 12:00:00 H2H
Lokomotiv Oslo Bodø - Glimt II 13:30:00 H2H
Årdal Lysekloster 14:00:00 H2H
Skanland Mjølner 14:00:00 H2H
Oct 12, 2020
Stabæk II Ullern 16:00:00 H2H
Sarpsborg 2 Halsen 17:00:00 H2H
Lillestrom 2 Gjovik-Lyn 17:00:00 H2H
Fredrikstad II Oppsal 18:00:00 H2H
Oct 14, 2020
Fyllingsdalen Brann 2 16:00:00 H2H
Oct 17, 2020
Lorenskog Lillestrom 2 11:00:00 H2H
Tromsø II Stabæk II 11:00:00 H2H
Mandalskameratene Staal Jorpeland 11:00:00 H2H
Oppsal Sarpsborg 2 11:00:00 H2H
Brumunddal Toten 11:00:00 H2H
Orn Assiden 11:00:00 H2H
Krakeroy Eik-Tønsberg 11:00:00 H2H
Traeff NTNUI 11:00:00 H2H
Halsen Fredrikstad II 11:00:00 H2H
Ull/Kisa 2 Gjellerasen 11:00:00
Strømsgodset II Pors Grenland 11:00:00 H2H
Hinna Vindbjart 11:00:00 H2H
Viking 2 Vidar 11:00:00 H2H
Follo Mjondalen 2 11:00:00 H2H
Nordstrand Rana 11:00:00 H2H
Skeid II Lokomotiv Oslo 11:00:00 H2H
Djerv 1919 Start 2 11:00:00 H2H
Veres-Rivne Åkra 11:00:00 H2H
Strindheim Spjelkavik 11:00:00 H2H
Ranheim 2 Tynset 11:00:00 H2H
Brann 2 Lyn 11:00:00 H2H
Fana Årdal 11:00:00 H2H
Mjølner Finnsnes 11:00:00 H2H
Lysekloster Sogndal 2 11:00:00 H2H
Grorud II Funnefoss - Vormsund 11:00:00 H2H
Volda Molde 2 11:00:00 H2H
Ullern Melbo 11:00:00 H2H
Stord Bjarg 11:00:00 H2H
Honefoss Flint 11:00:00 H2H
Junkeren Skanland 11:00:00 H2H
Fjøra Fyllingsdalen 11:00:00 H2H
Elverum Nybergsund 11:00:00 H2H
Aalesund II Tiller 11:00:00 H2H
Bodø - Glimt II Skjervoy 11:00:00 H2H
IF Ready Sandvikens 11:00:00 H2H
Brodd Donn 11:00:00 H2H
Melhus Byåsen 11:00:00 H2H
Frigg Os 11:00:00 H2H
Gjovik-Lyn Kongsvinger 2 11:00:00 H2H
Madla IL Sola 11:00:00 H2H
Kolstad Orkla 11:00:00 H2H
Raufoss 2 Rommen SK 14:00:00 H2H
Oct 24, 2020
Rana Skeid II 11:00:00 H2H
Os Fana 11:00:00 H2H
Staal Jorpeland Brodd 11:00:00 H2H
Tiller Traeff 11:00:00 H2H
Mjondalen 2 Oppsal 11:00:00 H2H
Vindbjart Mandalskameratene 11:00:00 H2H
Start 2 Veres-Rivne 11:00:00 H2H
Vidar Hinna 11:00:00 H2H
Lillestrom 2 Raufoss 2 11:00:00 H2H
Skjervoy Mjølner 11:00:00 H2H
Skanland Tromsø II 11:00:00 H2H
Nybergsund Grorud II 11:00:00 H2H
Gjellerasen Elverum 11:00:00 H2H
Fyllingsdalen Stord 11:00:00 H2H
Lyn Frigg 11:00:00 H2H
Eik-Tønsberg Halsen 11:00:00 H2H
Donn Madla IL 11:00:00 H2H
Åkra Viking 2 11:00:00 H2H
Årdal Fjøra 11:00:00 H2H
Assiden Krakeroy 11:00:00 H2H
Pors Grenland Follo 11:00:00 H2H
Funnefoss - Vormsund Brumunddal 11:00:00 H2H
Finnsnes Bodø - Glimt II 11:00:00 H2H
Melbo Nordstrand 11:00:00 H2H
Kongsvinger 2 Ull/Kisa 2 11:00:00
Rommen SK Gjovik-Lyn 11:00:00 H2H
Stabæk II Junkeren 11:00:00 H2H
Sola Djerv 1919 11:00:00 H2H
Byåsen Volda 11:00:00 H2H
Lokomotiv Oslo Ullern 11:00:00 H2H
Flint Orn 11:00:00 H2H
Bjarg IF Ready 11:00:00 H2H
Sogndal 2 Brann 2 11:00:00 H2H
Molde 2 Kolstad 11:00:00 H2H
Spjelkavik Ranheim 2 11:00:00 H2H
Sandvikens Lysekloster 11:00:00 H2H
Fredrikstad II Strømsgodset II 11:00:00 H2H
Orkla Aalesund II 11:00:00 H2H
Tynset Melhus 11:00:00 H2H
Toten Lorenskog 11:00:00 H2H
NTNUI Strindheim 11:00:00 H2H
Sarpsborg 2 Honefoss 14:00:00 H2H

About Matchstat

Welcome to the new matchstat.com, with pro tennis stats, information and a network of likeminded tennis fans.

Questions? Comments? Suggestions? Send us a note

Site and original content ©2014 matchstat.com. Livescores provided by Livescore.in

Social Media

Follow us on Twitter
Find us on Facebook  
Visit us on Google+